RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 4 min
Română
Autentificare
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← înapoi

Bloomreach

13 posturi deschise100% remoteSlovaciaCehiaStatele Unite ale Americii

E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 31% din 13 posturi

Management executiv și conducere17%
Vânzări11%
QA și testare11%
Securitate IT11%
Finanțe și juridic11%
Dezvoltare software (general)11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Date și machine learning6%
18joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
13posturi distincte (1.4 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
72deschise pe pagina de cariere, orice vechime
102vârsta mediană, zile
39%IT (7)
78%în Europa (14)
100%remote
44%cu salariu

Indicator de mărime: 72 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2627 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
022
032
044
056
063
079
080
0917
1013

Mod de lucru

Remote18 · 100%

Nivel de experiență

Senior8 · 44%
Mid-level3 · 17%
Staff2 · 11%

Rol

Management executiv și conducere3 · 17%
Strategie, consultanță și analiză2 · 11%
Finanțe și juridic2 · 11%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Vânzări2 · 11%
QA și testare2 · 11%
Securitate IT2 · 11%
Customer success și suport1 · 6%

Țări

Slovacia6
Cehia5
Statele Unite ale Americii2
Regatul Unit2
Țările de Jos1
Emiratele Arabe Unite1
India1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Bloomreach·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
USD 110K–140K / anRemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Bloomreach·E-commerce și retail·Slovakiaoriginal ↗
EUR 32,8K–41,0K / anRemoteFinanțe și juridic
Bloomreach·E-commerce și retail·Czechiaoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic
Bloomreach·E-commerce și retail·Slovakiaoriginal ↗
EUR 39,7K–49,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)GolangPythonSQL
Bloomreach·E-commerce și retail·Czechiaoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)GolangPythonSQL
Original: Senior Business Development Representative (BeNeLux)
Bloomreach·E-commerce și retail·The Netherlandsoriginal ↗
EUR 37,6K–47,0K / anRemoteSeniorVânzări
Original: Customer Success Manager
Bloomreach·E-commerce și retail·United Kingdomoriginal ↗
Remotedoar UKCustomer success și suport
Original: Strategic Account Executive (MENA)
Bloomreach·E-commerce și retail·United Arab Emiratesoriginal ↗
RemoteVânzări
Original: Senior Technical Consultant, Partners
Bloomreach·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
USD 100K–130K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Original: Quality Assurance Engineer II
Bloomreach·E-commerce și retail·Czechiaoriginal ↗
RemoteMid-levelQA și testareGolangPython
Original: Quality Assurance Engineer II
Bloomreach·E-commerce și retail·Slovakiaoriginal ↗
EUR 26K–39K / anRemoteMid-levelQA și testareGolangPython
Original: Senior Cloud Security Engineer
Bloomreach·E-commerce și retail·Slovakiaoriginal ↗
EUR 38,1K–47,6K / anRemoteSeniorSecuritate ITBashGolangPython
Original: Senior Cloud Security Engineer
Bloomreach·E-commerce și retail·Czechiaoriginal ↗
RemoteSeniorSecuritate ITBashGolangPython
Bloomreach·E-commerce și retail·United Kingdomoriginal ↗
RemoteManagement executiv și conducere
Original: Revenue Operations Analyst
Bloomreach·E-commerce și retail·Slovakiaoriginal ↗
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Original: Senior Incident & Problem Manager
Bloomreach·E-commerce și retail·Czechiaoriginal ↗
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Original: Senior Incident & Problem Manager
Bloomreach·E-commerce și retail·Slovakia original ↗
EUR 36,5K–42,8K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Original: Staff Machine Learning Engineer
Bloomreach·E-commerce și retail·Indiaoriginal ↗
RemoteStaffDate și machine learningGolangJavaPython

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 98, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:15 UTC, corp de 1685510 octeți.