Bloomreach
13 posturi deschise100% remoteSlovaciaCehiaStatele Unite ale Americii
E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 31% din 13 posturi
Management executiv și conducere17%
Vânzări11%
QA și testare11%
Securitate IT11%
Finanțe și juridic11%
Dezvoltare software (general)11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Date și machine learning6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 13 posturi în căutare
18joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
13posturi distincte (1.4 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
72deschise pe pagina de cariere, orice vechime
102vârsta mediană, zile
39%IT (7)
78%în Europa (14)
100%remote
44%cu salariu
Indicator de mărime: 72 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2627 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote18 · 100%
Nivel de experiență
Senior8 · 44%
Mid-level3 · 17%
Staff2 · 11%
Rol
Management executiv și conducere3 · 17%
Strategie, consultanță și analiză2 · 11%
Finanțe și juridic2 · 11%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Vânzări2 · 11%
QA și testare2 · 11%
Securitate IT2 · 11%
Customer success și suport1 · 6%
Țări
Slovacia6
Cehia5
Statele Unite ale Americii2
Regatul Unit2
Țările de Jos1
Emiratele Arabe Unite1
India1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 110K–140K / anRemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Security & Compliance Analyst
acum 8 zileEUR 32,8K–41,0K / anRemoteFinanțe și juridic
Security & Compliance Analyst
acum 8 zileRemoteFinanțe și juridic
Senior Software Engineer, Data Pipeline
acum 9 zileEUR 39,7K–49,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)GolangPythonSQL
Senior Software Engineer, Data Pipeline
acum 9 zileRemoteSeniorDezvoltare software (general)GolangPythonSQL
Original: Senior Business Development Representative (BeNeLux)
EUR 37,6K–47,0K / anRemoteSeniorVânzări
Customer Success Manager
acum 11 zileOriginal: Customer Success Manager
Remotedoar UKCustomer success și suport
Account Executive Strategic (MENA)
acum 17 zileOriginal: Strategic Account Executive (MENA)
RemoteVânzări
Consultant/ă Tehnic/ă Senior, Parteneri
acum 18 zileOriginal: Senior Technical Consultant, Partners
USD 100K–130K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Inginer/ă Asigurarea Calității II
acum 21 de zileOriginal: Quality Assurance Engineer II
RemoteMid-levelQA și testareGolangPython
Inginer/ă Asigurarea Calității II
acum 21 de zileOriginal: Quality Assurance Engineer II
EUR 26K–39K / anRemoteMid-levelQA și testareGolangPython
Senior Cloud Security Engineer
acum 22 de zileOriginal: Senior Cloud Security Engineer
EUR 38,1K–47,6K / anRemoteSeniorSecuritate ITBashGolangPython
Senior Cloud Security Engineer
acum 22 de zileOriginal: Senior Cloud Security Engineer
RemoteSeniorSecuritate ITBashGolangPython
Partner Services Manager
acum 23 de zileRemoteManagement executiv și conducere
Analist/ă Operațiuni Venituri
acum 23 de zileOriginal: Revenue Operations Analyst
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Manager Incidente și Probleme Senior
acum 25 de zileOriginal: Senior Incident & Problem Manager
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Manager Incidente și Probleme Senior
acum 25 de zileOriginal: Senior Incident & Problem Manager
EUR 36,5K–42,8K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Machine Learning Engineer Staff
acum 28 de zileOriginal: Staff Machine Learning Engineer
RemoteStaffDate și machine learningGolangJavaPython
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 98, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:15 UTC, corp de 1685510 octeți.