Inovalon
18 posturi deschise43% remoteStatele Unite ale AmericiiIndia
Domeniu necunoscutFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 50% din 18 posturi
Dezvoltare software (general)19%
Vânzări14%
Date și machine learning14%
Management executiv și conducere14%
Dezvoltare full-stack10%
Produs și design10%
Strategie, consultanță și analiză10%
QA și testare5%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 18 posturi în căutare
21joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
18posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
35deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
48%IT (10)
0%în Europa (0)
43%remote
57%cu salariu
Indicator de mărime: 35 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 141 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 43%
La birou8 · 38%
Hibrid4 · 19%
Nivel de experiență
Staff9 · 43%
Senior8 · 38%
Mid-level1 · 5%
Conducere (C-level)1 · 5%
Rol
Dezvoltare software (general)4 · 19%
Management executiv și conducere3 · 14%
Vânzări3 · 14%
Date și machine learning3 · 14%
Strategie, consultanță și analiză2 · 10%
Produs și design2 · 10%
Dezvoltare full-stack2 · 10%
Finanțe și juridic1 · 5%
Țări
Statele Unite ale Americii11
India9
Orașe
Gurugram7
Bowie2
Tampa2
Hyderabad2
Joburi din ultimele 30 de zile
Commercial Strategy Advisor
acum 16 hUSD 149,1K–220K / anHibridSeniorStrategie, consultanță și analiză
Commercial Strategy Advisor
acum 16 hUSD 149,1K–220K / anRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Manager Senior, Software Engineering
acum 1 ziOriginal: Senior Manager, Software Engineering
USD 151,8K–175K / anHibridStaffDezvoltare software (general)
USD 110–155K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Principal Senior, Managementul Afacerilor
acum 8 zileOriginal: Senior Principal, Business Management
USD 126K–165K / anRemotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Software Development Engineer Senior L4
acum 8 zileOriginal: Senior Software Development Engineer L4
La birouSeniorDezvoltare full-stackC#SQLTypeScript
Executive Presentations Lead
acum 8 zileLa birouSeniorManagement executiv și conducere
Developer ServiceNow
acum 8 zileOriginal: ServiceNow Developer
La birouMid-levelDezvoltare software (general)JavaScript
Manager Operațiuni Conformitate
acum 8 zileOriginal: Compliance Operations Manager
La birouSeniorFinanțe și juridic
Senior Software Development Engineer
acum 8 zileLa birouSeniorDezvoltare software (general)
Senior Software Development Engineer
acum 8 zileLa birouSeniorDezvoltare software (general)C#SQLTypeScript
Senior Manager, Third Party Data Governance
acum 15 zileUSD 132K–176K / anRemotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Principal Sales Engineer
acum 16 zileUSD 126K–150K / anRemotedoar SUAStaffVânzări
Principal Health Data Scientist
acum 16 zileUSD 132K–170K / anRemotedoar SUAStaffDate și machine learningSQL
Manager, AI Engineering
acum 16 zileOriginal: Manager, AI Engineering
USD 165K–205K / anRemotedoar SUAStaffDate și machine learningPythonSQL
VP, Licențiere Date și Strategie Comercială
acum 16 zileOriginal: VP, Data Licensing & Commercial Strategy
USD 200K–220K / anRemotedoar SUAConducere (C-level)Date și machine learning
Business Development Manager - Îngrijiri Acute
acum 18 zileOriginal: Business Development Manager - Acute
USD 65K–85K / anHibridVânzări
Business Development Manager - Îngrijiri Acute
acum 18 zileOriginal: Business Development Manager - Acute
USD 65K–85K / anRemotedoar SUAVânzări
Staff Software Development Engineer
acum 25 de zileLa birouStaffDezvoltare full-stackJavaJavaScriptPython
Staff Software Development Engineer L5
acum 29 de zileHibridStaffQA și testareSQLTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:10 UTC, corp de 689243 octeți.