RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← înapoi

Inovalon

18 posturi deschise43% remoteStatele Unite ale AmericiiIndia

Domeniu necunoscutFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 50% din 18 posturi

Dezvoltare software (general)19%
Vânzări14%
Date și machine learning14%
Management executiv și conducere14%
Dezvoltare full-stack10%
Produs și design10%
Strategie, consultanță și analiză10%
QA și testare5%
21joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
18posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
35deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
48%IT (10)
0%în Europa (0)
43%remote
57%cu salariu

Indicator de mărime: 35 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 141 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
062
071
084
099
1019

Mod de lucru

Remote9 · 43%
La birou8 · 38%
Hibrid4 · 19%

Nivel de experiență

Staff9 · 43%
Senior8 · 38%
Mid-level1 · 5%
Conducere (C-level)1 · 5%

Rol

Dezvoltare software (general)4 · 19%
Management executiv și conducere3 · 14%
Vânzări3 · 14%
Date și machine learning3 · 14%
Strategie, consultanță și analiză2 · 10%
Produs și design2 · 10%
Dezvoltare full-stack2 · 10%
Finanțe și juridic1 · 5%

Țări

Statele Unite ale Americii11
India9

Orașe

Gurugram7
Bowie2
Tampa2
Hyderabad2

Joburi din ultimele 30 de zile

Inovalon·REMOTE - US | Bowie | Tampa | Canonsburgoriginal ↗
USD 149,1K–220K / anHibridSeniorStrategie, consultanță și analiză
USD 149,1K–220K / anRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Original: Senior Manager, Software Engineering
USD 151,8K–175K / anHibridStaffDezvoltare software (general)
Original: Principal Product Manager
La birouStaffProdus și design
USD 110–155K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Original: Senior Principal, Business Management
USD 126K–165K / anRemotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Original: Senior Software Development Engineer L4
La birouSeniorDezvoltare full-stackC#SQLTypeScript
La birouSeniorManagement executiv și conducere
Original: ServiceNow Developer
La birouMid-levelDezvoltare software (general)JavaScript
Original: Compliance Operations Manager
La birouSeniorFinanțe și juridic
La birouSeniorDezvoltare software (general)
Inovalon·BU: Pharmacy | Hyderabadoriginal ↗
La birouSeniorDezvoltare software (general)C#SQLTypeScript
USD 132K–176K / anRemotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
USD 126K–150K / anRemotedoar SUAStaffVânzări
USD 132K–170K / anRemotedoar SUAStaffDate și machine learningSQL
Original: Manager, AI Engineering
USD 165K–205K / anRemotedoar SUAStaffDate și machine learningPythonSQL
Original: VP, Data Licensing & Commercial Strategy
Inovalon·REMOTE - US | Bowieoriginal ↗
USD 200K–220K / anRemotedoar SUAConducere (C-level)Date și machine learning
Original: Business Development Manager - Acute
USD 65K–85K / anHibridVânzări
Original: Business Development Manager - Acute
USD 65K–85K / anRemotedoar SUAVânzări
La birouStaffDezvoltare full-stackJavaJavaScriptPython
HibridStaffQA și testareSQLTypeScript

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:10 UTC, corp de 689243 octeți.