RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

Optro

22 de posturi deschise85% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitPolonia

Software pentru companii (SaaS)Companie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 5% din 22 posturi

Vânzări35%
Finanțe și juridic15%
Customer success și suport15%
Marketing și comunicare12%
Strategie, consultanță și analiză8%
Management executiv și conducere8%
Date și machine learning4%
Altele4%
26joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
29deschise pe pagina de cariere, orice vechime
8vârsta mediană, zile
4%IT (1)
31%în Europa (8)
85%remote
88%cu salariu

Indicator de mărime: 29 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 45 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
094
1025

Mod de lucru

Remote22 · 85%
Hibrid4 · 15%

Nivel de experiență

Senior18 · 69%
Staff3 · 12%
Conducere (C-level)1 · 4%

Rol

Vânzări9 · 35%
Customer success și suport4 · 15%
Finanțe și juridic4 · 15%
Marketing și comunicare3 · 12%
Management executiv și conducere2 · 8%
Strategie, consultanță și analiză2 · 8%
Date și machine learning1 · 4%

Țări

Statele Unite ale Americii13
Regatul Unit4
Polonia4
Japonia2
Canada2
Singapore1

Orașe

London4

Joburi din ultimele 30 de zile

Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 88K–132K / anRemoteSeniorVânzări
Original: Enterprise Account Executive (Japan)
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Japanoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Original: Business Value Architect (Hybrid London)
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Londonoriginal ↗
GBP 73,6K–110,4K / anHibridSenior
Original: Enterprise Account Executive
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 120K–180K / anRemoteSeniorVânzări
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Polandoriginal ↗
PLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suportgermană obligatorie
Original: Customer Support Technician (USA Hours)
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Polandoriginal ↗
PLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suport
Original: Director, Channel & Distribution
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 156K–234K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Polandoriginal ↗
PLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suport
Original: Customer Support Specialist (Poland)
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Polandoriginal ↗
PLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suportgermană obligatorie
Original: Area Vice President of Sales
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 180K–247,5K / anRemoteConducere (C-level)Vânzări
Original: Senior Sales Strategy & Analytics Manager
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 129,6K–178,2K / anRemoteSeniorVânzări
Original: Head of APAC Marketing
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Singaporeoriginal ↗
SGD 192K–250K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Canadaoriginal ↗
USD 168K–231K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 168K–231K / anRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Original: Senior General Ledger Accountant
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 85K–95K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Japanoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Original: Enterprise Account Executive
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 120K–150K / anRemoteSeniorVânzări
Original: Director of Product Marketing
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 176K–242K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Londonoriginal ↗
GBP 75K–90K / anHibridSeniorVânzări
Original: Sr Manager, EMEA Partner Marketing
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Londonoriginal ↗
HibridSeniorMarketing și comunicare
Original: Senior Commercial Counsel
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Canadaoriginal ↗
USD 168K–231K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 129,6K–178,2K / anRemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Senior HRIS Systems Manager (Remote)
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 144K–198K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Original: Regional Alliance Manager (EMEA)
Optro·Software pentru companii (SaaS)·Londonoriginal ↗
GBP 76,8K–115,2K / anHibridSeniorVânzărifranceză obligatorie
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 165K–175K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Optro·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
USD 55–65 / orăRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 436, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 05:35 UTC, corp de 479578 octeți.