Optro
22 de posturi deschise85% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitPolonia
Software pentru companii (SaaS)Companie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 5% din 22 posturi
Vânzări35%
Finanțe și juridic15%
Customer success și suport15%
Marketing și comunicare12%
Strategie, consultanță și analiză8%
Management executiv și conducere8%
Date și machine learning4%
Altele4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 22 de posturi în căutare
26joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
29deschise pe pagina de cariere, orice vechime
8vârsta mediană, zile
4%IT (1)
31%în Europa (8)
85%remote
88%cu salariu
Indicator de mărime: 29 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 45 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote22 · 85%
Hibrid4 · 15%
Nivel de experiență
Senior18 · 69%
Staff3 · 12%
Conducere (C-level)1 · 4%
Rol
Vânzări9 · 35%
Customer success și suport4 · 15%
Finanțe și juridic4 · 15%
Marketing și comunicare3 · 12%
Management executiv și conducere2 · 8%
Strategie, consultanță și analiză2 · 8%
Date și machine learning1 · 4%
Țări
Statele Unite ale Americii13
Regatul Unit4
Polonia4
Japonia2
Canada2
Singapore1
Orașe
London4
Joburi din ultimele 30 de zile
Commercial Account Executive
acum 12 hUSD 88K–132K / anRemoteSeniorVânzări
Enterprise Account Executive (Japan)
acum 2 zileOriginal: Enterprise Account Executive (Japan)
RemoteSeniorVânzări
Arhitect/ă Business Value (Hybrid London)
acum 2 zileOriginal: Business Value Architect (Hybrid London)
GBP 73,6K–110,4K / anHibridSenior
Enterprise Account Executive
acum 3 zileOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–180K / anRemoteSeniorVânzări
Customer Support Technician (Poland)
acum 3 zilePLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suportgermană obligatorie
Tehnician/ă Suport Clienți (Program USA)
acum 3 zileOriginal: Customer Support Technician (USA Hours)
PLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suport
Director/oare, Canale & Distribuție
acum 3 zileOriginal: Director, Channel & Distribution
USD 156K–234K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Customer Support Specialist (USA Hours)
acum 3 zilePLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suport
Specialist/ă Suport Clienți (Poland)
acum 3 zileOriginal: Customer Support Specialist (Poland)
PLN 110K–125K / anRemoteCustomer success și suportgermană obligatorie
Vicepreședinte Zonal Vânzări
acum 4 zileOriginal: Area Vice President of Sales
USD 180K–247,5K / anRemoteConducere (C-level)Vânzări
Manager Strategie și Analiză Vânzări Senior
acum 4 zileOriginal: Senior Sales Strategy & Analytics Manager
USD 129,6K–178,2K / anRemoteSeniorVânzări
Head of APAC Marketing
acum 4 zileOriginal: Head of APAC Marketing
SGD 192K–250K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
USD 168K–231K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
USD 168K–231K / anRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Contabil/ă Registru General Senior
acum 8 zileOriginal: Senior General Ledger Accountant
USD 85K–95K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Regional Alliance Manager (Japan)
acum 8 zileRemoteSeniorVânzări
Enterprise Account Executive
acum 8 zileOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–150K / anRemoteSeniorVânzări
Director/oare Product Marketing
acum 8 zileOriginal: Director of Product Marketing
USD 176K–242K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Partnerships Manager (EMEA)
acum 10 zileGBP 75K–90K / anHibridSeniorVânzări
Sr Manager, Marketing Parteneri EMEA
acum 14 zileOriginal: Sr Manager, EMEA Partner Marketing
HibridSeniorMarketing și comunicare
Consilier/ă Juridic/ă Comercial/ă Senior
acum 15 zileOriginal: Senior Commercial Counsel
USD 168K–231K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Senior Analytics Engineer, Commercial
acum 17 zileUSD 129,6K–178,2K / anRemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Manager Sisteme HRIS Senior (Remote)
acum 17 zileOriginal: Senior HRIS Systems Manager (Remote)
USD 144K–198K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Manager Regional Alianțe (EMEA)
acum 18 zileOriginal: Regional Alliance Manager (EMEA)
GBP 76,8K–115,2K / anHibridSeniorVânzărifranceză obligatorie
USD 165K–175K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Senior Deal Desk Analyst (Temp)
acum 29 de zileUSD 55–65 / orăRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 436, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 05:35 UTC, corp de 479578 octeți.