RoleFalcon
Toate joburileJoburi ITExplorațiCompanii
Română

← înapoi

Patrianna

6 posturi deschise50% remotePoloniaGibraltarPortugalia

Gaming și pariuriCompanie de produse softwarePonderea IT: 33% din 6 posturi

DevOps / SRE / Platformă / Cloud25%
Strategie, consultanță și analiză25%
Management executiv și conducere25%
Customer success și suport12%
Transport și șoferi12%
8joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1.3 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
12deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
25%IT (2)
88%în Europa (7)
50%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 12 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 263 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
021
030
040
050
061
071
081
090
108

Mod de lucru

Remote4 · 50%
La birou2 · 25%
Hibrid2 · 25%

Nivel de experiență

Staff3 · 38%

Rol

DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 25%
Strategie, consultanță și analiză2 · 25%
Management executiv și conducere2 · 25%
Customer success și suport1 · 12%
Transport și șoferi1 · 12%

Țări

Polonia3
Gibraltar3
Portugalia2
Ucraina2
Bulgaria2
Georgia2
România2
Malta2

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Agent Suport Clienți

Original: Customer Support Agent
Gaming și pariuriPhilippines | Costa Rica | Brazil | Mexico
RemoteCustomer success și suport
acum 3 zileoriginal ↗

Middle DevOps Engineer

Original: Middle DevOps Engineer
Gaming și pariuriUkraine | Poland | Portugal
RemoteDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
acum 8 zileoriginal ↗

Analist/ă Digital/ă - Produs

Original: Digital Analyst - Product
Gaming și pariuriGeorgia | Bulgaria | Isle of Man | Poland | Romania
RemoteStrategie, consultanță și analiză
acum 9 zileoriginal ↗

Engineering Manager (cu experiență DevOps)

Original: Engineering Manager (with DevOps background)
Gaming și pariuriPoland | Georgia | Bulgaria | Portugal | Romania | Ukraine
RemoteStaffDevOps / SRE / Platformă / Cloud
acum 11 zileoriginal ↗

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 117, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-25 08:13 UTC, corp de 134648 octeți.