RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← înapoi

qumulo

9 posturi deschise56% remoteStatele Unite ale AmericiiIrlanda

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 33% din 9 posturi

Vânzări22%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud22%
Management executiv și conducere22%
Finanțe și juridic11%
Dezvoltare software (general)11%
Altele11%
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
23deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
33%IT (3)
11%în Europa (1)
56%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 23 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 136 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
066
073
081
096
107

Mod de lucru

Remote5 · 56%
Hibrid3 · 33%
La birou1 · 11%

Nivel de experiență

Senior3 · 33%
Mid-level1 · 11%
Staff1 · 11%

Rol

DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 22%
Vânzări2 · 22%
Management executiv și conducere2 · 22%
Dezvoltare software (general)1 · 11%
Finanțe și juridic1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii7
Irlanda1

Orașe

Seattle4
Boston1
Atlanta1
Nashville1
Cork1
Los Angeles1

Joburi din ultimele 30 de zile

qumulo·AI și date·Seattle (hybrid)original ↗
USD 175K–265K / anHibridDevOps / SRE / Platformă / Cloud
qumulo·AI și date·Cork Ireland (hybrid)original ↗
EUR 75K–110K / anRemoteMid-levelDezvoltare software (general)BashPython
qumulo·AI și date·Boston (remote)original ↗
USD 325K–375K / anRemoteVânzări
Original: Senior Systems Engineer (Southeast Region) - Hybrid Cloud Storage
qumulo·AI și date·Atlanta (remote) | Nashville (remote)original ↗
USD 235K–265K / anRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Original: Senior Financial Analyst - FP&A (SaaS / IaaS)
qumulo·AI și date·Seattle (hybrid)original ↗
USD 100K–140K / anLa birouSeniorFinanțe și juridic
qumulo·AI și date·Cork Ireland (hybrid)original ↗
EUR 80K–100K / anHibridManagement executiv și conducere
Original: Senior Member of Technical Staff
qumulo·AI și date·Seattle (hybrid)original ↗
USD 200K–300K / anHibridSenior
Original: Global Client Director (Media, Entertainment, Gaming, & Sports)
qumulo·AI și date·Los Angeles (remote)original ↗
USD 400K–500K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
qumulo·AI și date·USA (remote) | Seattle (hybrid)original ↗
USD 180K–200K / anRemotedoar SUAVânzări

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:09 UTC, corp de 288417 octeți.