qumulo
9 posturi deschise56% remoteStatele Unite ale AmericiiIrlanda
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 33% din 9 posturi
Vânzări22%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud22%
Management executiv și conducere22%
Finanțe și juridic11%
Dezvoltare software (general)11%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
23deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
33%IT (3)
11%în Europa (1)
56%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 23 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 136 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 56%
Hibrid3 · 33%
La birou1 · 11%
Nivel de experiență
Senior3 · 33%
Mid-level1 · 11%
Staff1 · 11%
Rol
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 22%
Vânzări2 · 22%
Management executiv și conducere2 · 22%
Dezvoltare software (general)1 · 11%
Finanțe și juridic1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii7
Irlanda1
Orașe
Seattle4
Boston1
Atlanta1
Nashville1
Cork1
Los Angeles1
Joburi din ultimele 30 de zile
Pre-Sales Solutions Architect - PNW
acum 2 zileUSD 175K–265K / anHibridDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Customer Success Engineer II (Cork)
acum 4 zileEUR 75K–110K / anRemoteMid-levelDezvoltare software (general)BashPython
Territory Account Manager (New England)
acum 9 zileUSD 325K–375K / anRemoteVânzări
Original: Senior Systems Engineer (Southeast Region) - Hybrid Cloud Storage
USD 235K–265K / anRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Analist/ă Financiar/ă Senior - FP&A (SaaS / IaaS)
acum 20 de zileOriginal: Senior Financial Analyst - FP&A (SaaS / IaaS)
USD 100K–140K / anLa birouSeniorFinanțe și juridic
Deal Desk & Pricing Manager - EMEA (Cork, Hybrid)
acum 21 de zileEUR 80K–100K / anHibridManagement executiv și conducere
Membru/ă Tehnic Staff Senior
acum 22 de zileOriginal: Senior Member of Technical Staff
USD 200K–300K / anHibridSenior
Original: Global Client Director (Media, Entertainment, Gaming, & Sports)
USD 400K–500K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Account Manager (West Coast) - Cloud / Data / Infra
acum 24 de zileUSD 180K–200K / anRemotedoar SUAVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:09 UTC, corp de 288417 octeți.