salmon-group
43 de posturi deschise40% remoteFilipineKazahstanArmenia
Fintech și plățiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 19% din 43 posturi
Finanțe și juridic21%
Management executiv și conducere12%
Date și machine learning7%
Marketing și comunicare7%
Strategie, consultanță și analiză7%
Vânzări5%
Dezvoltare backend5%
Altele12%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 43 de posturi în căutare
43joburi, ultimele 30 de zile
10noi, ultimele 7 zile
43posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
15publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
61deschise pe pagina de cariere, orice vechime
11vârsta mediană, zile
19%IT (8)
23%în Europa (10)
40%remote
5%cu salariu
Indicator de mărime: 61 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 219 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote17 · 40%
Hibrid16 · 37%
Mod de lucru nespecificat5 · 12%
La birou5 · 12%
Nivel de experiență
Mid-level15 · 35%
Senior5 · 12%
Junior3 · 7%
Staff1 · 2%
Rol
Finanțe și juridic9 · 21%
Management executiv și conducere5 · 12%
Strategie, consultanță și analiză3 · 7%
Marketing și comunicare3 · 7%
Date și machine learning3 · 7%
Produs și design2 · 5%
Operațiuni și administrație2 · 5%
Dezvoltare backend2 · 5%
Țări
Filipine31
Kazahstan11
Armenia10
Georgia10
Serbia5
Uzbekistan5
Cipru2
Indonezia1
Orașe
Taguig9
Mandaluyong City6
Manila4
Bangkok1
Da Nang1
Kuala Lumpur1
Joburi din ultimele 30 de zile
Fullstack QA Engineer (MSME)
acum 1 ziOriginal: Fullstack QA Engineer (MSME)
RemoteQA și testareJavaJavaScriptKotlin
Business Analyst (People Tech)
acum 1 ziOriginal: Business Analyst (People Tech)
RemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Tax Manager
acum 2 zileUSD 500 / lunăHibridSeniorFinanțe și juridic
Ofițer/ă Investigații - Cebu
acum 2 zileOriginal: Investigation Officer - Cebu
Original: Business Continuity Officer (Resilience)
HibridMid-level
Project Manager Tehnic
acum 4 zileOriginal: Technical Project Manager
RemoteMid-levelManagement de proiect și program
Project Marketing Manager
acum 4 zileUSD 500 / lunăHibridMarketing și comunicare
System Analyst (CIF)
acum 7 zileRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Consilier/ă Juridic/ă Asociat/ă
acum 8 zileOriginal: Associate Legal Counsel
HibridJuniorFinanțe și juridic
Original: Software Developer (Kotlin/Java), Payment Platform
RemoteDezvoltare backendJavaKotlinRuby
Analist/ă Sisteme (Contabilitate)
acum 9 zileOriginal: System Analyst (Accounting)
RemoteFinanțe și juridic
Data Science (Risc de Credit)
acum 10 zileOriginal: Data Science (Credit Risk)
HibridDate și machine learningPythonSQL
BI Data Analyst (Growth - Origination)
acum 10 zileRemoteJuniorDate și machine learningSQL
Data Analyst (Depozite)
acum 10 zileOriginal: Data Analyst (Deposits)
RemoteDate și machine learningPythonSQL
ALDI Territory Supervisor (South Luzon)
acum 11 zileLa birouMid-levelManagement executiv și conducere
Sales Ambassador
acum 11 zileRemoteVânzări
Asistent/ă Administrativ/ă/curier
acum 11 zileOriginal: Admin Assistant/messenger
La birouOperațiuni și administrație
Specialist/ă Servicii Clienți Junior
acum 11 zileOriginal: Customer Service Junior Specialist
JuniorCustomer success și suport
Senior Collections Specialist
acum 11 zileLa birouSeniorFinanțe și juridic
Collections Specialist
acum 11 zileHibridFinanțe și juridic
Supervizor/oare Teritoriu ALDI (Visayas)
acum 11 zileOriginal: ALDI Territory Supervisor (Visayas)
Mid-levelManagement executiv și conducere
ALDI Supervizor/oare Teritoriu (Mindanao)
acum 11 zileOriginal: ALDI Territory Supervisor (Mindanao)
Mid-levelManagement executiv și conducere
Core Posting Officer
acum 11 zileHibridMid-level
Ofițer/oare Investigații - South Cotabato
acum 11 zileOriginal: Investigation Officer - South Cotabato
Ofițer/ă Consultanță în Reglementare Senior
acum 12 zileOriginal: Regulatory Advisory Senior Officer
HibridSeniorStrategie, consultanță și analiză
Responsabil/ă Afaceri Reglementare
acum 12 zileOriginal: Regulatory Affairs Officer
HibridMid-levelFinanțe și juridic
ALDI Regional Head
acum 12 zileHibridSeniorManagement executiv și conducere
Mail Management Officer
acum 12 zileLa birouSeniorManagement executiv și conducere
Performance Marketing Manager
acum 12 zileRemoteMarketing și comunicare
Growth Manager (Credit Line)
acum 12 zileRemoteMarketing și comunicare
Frontend Engineer (React / Next.js)
acum 14 zileOriginal: Frontend Engineer (React / Next.js)
RemoteDezvoltare frontendTypeScript
Android Developer
acum 14 zileRemoteMid-levelMobile (iOS / Android)Kotlin
Head of Credit Administration
acum 15 zileOriginal: Head of Credit Administration
HibridStaffFinanțe și juridic
Kotlin Developer
acum 24 de zileOriginal: Kotlin Developer
RemoteMid-levelDezvoltare backendKotlinJava
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 253, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:09 UTC, corp de 586368 octeți.