Caylent
11 posturi deschise96% remoteArgentinaBraziliaMexic
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 55% din 11 posturi
DevOps / SRE / Platformă / Cloud21%
Operațiuni și administrație21%
Customer success și suport18%
Dezvoltare software (general)14%
QA și testare11%
Dezvoltare frontend4%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 11 posturi în căutare
28joburi, ultimele 30 de zile
10noi, ultimele 7 zile
11posturi distincte (2.5 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
68deschise pe pagina de cariere, orice vechime
51vârsta mediană, zile
50%IT (14)
0%în Europa (0)
96%remote
7%cu salariu
Indicator de mărime: 68 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1796 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote27 · 96%
La birou1 · 4%
Nivel de experiență
Senior13 · 46%
Mid-level9 · 32%
Junior3 · 11%
Staff3 · 11%
Rol
DevOps / SRE / Platformă / Cloud6 · 21%
Operațiuni și administrație6 · 21%
Customer success și suport5 · 18%
Dezvoltare software (general)4 · 14%
QA și testare3 · 11%
Dezvoltare frontend1 · 4%
Țări
Argentina9
Brazilia9
Mexic8
Statele Unite ale Americii1
Canada1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior QA Engineer
acum 17 hRemoteSeniorQA și testare
Senior QA Engineer
acum 17 hRemoteSeniorQA și testare
Senior QA Engineer
acum 17 hRemoteSeniorQA și testare
Quality Analyst Associate Engineer
acum 17 hRemoteJuniorDezvoltare software (general)
Quality Analyst Associate Engineer
acum 17 hRemoteJuniorDezvoltare software (general)
Quality Analyst Associate Engineer
acum 17 hRemoteJuniorDezvoltare software (general)
Original: Senior Forward Deployed Engineer | New York or San Francisco (Onsite)
USD 136K–216K / anLa birouSeniorDezvoltare software (general)
Senior Platform Engineer
acum 1 ziRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonRust
Senior Platform Engineer
acum 1 ziRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonRust
Senior Platform Engineer
acum 1 ziRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonRust
Functional Consultant - Contact Center
acum 9 zileRemoteSeniorCustomer success și suport
Functional Consultant - Contact Center
acum 9 zileRemoteSeniorCustomer success și suport
Administrator/oare Salesforce/Certinia
acum 10 zileOriginal: Salesforce/Certinia Administrator
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Administrator/oare Salesforce/Certinia
acum 10 zileOriginal: Salesforce/Certinia Administrator
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Administrator/oare Salesforce/Certinia
acum 10 zileOriginal: Salesforce/Certinia Administrator
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Frontend Architect
acum 10 zileUSD 152K–171K / anRemoteSeniorDezvoltare frontendJavaScriptTypeScript
Manager Experiența Clienților
acum 15 zileOriginal: Customer Experience Manager
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Manager Experiența Clienților
acum 15 zileOriginal: Customer Experience Manager
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Manager Experiența Clienților
acum 15 zileOriginal: Customer Experience Manager
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Principal Data Architect
acum 18 zileRemoteStaff
Principal Data Architect
acum 18 zileRemoteStaff
Principal Data Architect
acum 18 zileRemoteStaff
Senior Cloud Architect
acum 24 de zileRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudC#GolangJava
Senior Cloud Architect
acum 24 de zileRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudC#GolangJava
Senior Cloud Architect
acum 24 de zileRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudC#GolangJava
Operations Analyst
acum 28 de zileRemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Operations Analyst
acum 28 de zileRemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Operations Analyst
acum 28 de zileRemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 100, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:11 UTC, corp de 931737 octeți.