Connecteam
9 posturi deschise56% remoteStatele Unite ale AmericiiIsraelRegatul Unit
HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 22% din 9 posturi
Customer success și suport50%
Vânzări11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud11%
Management executiv și conducere11%
Marketing și comunicare6%
Produs și design6%
Altele6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
18joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (2 anunțuri fiecare)
9publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
58deschise pe pagina de cariere, orice vechime
80vârsta mediană, zile
11%IT (2)
11%în Europa (2)
56%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 58 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 545 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote10 · 56%
Hibrid7 · 39%
Mod de lucru nespecificat1 · 6%
Nivel de experiență
Mid-level10 · 56%
Junior4 · 22%
Senior2 · 11%
Rol
Customer success și suport9 · 50%
Vânzări2 · 11%
Management executiv și conducere2 · 11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 11%
Produs și design1 · 6%
Marketing și comunicare1 · 6%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Israel7
Regatul Unit2
Orașe
London2
New York City1
Joburi din ultimele 30 de zile
Website Product Manager
acum 1 ziHibridProdus și design
Manager Operațiuni Marketing
acum 4 zileOriginal: Marketing Operations Manager
HibridJuniorMarketing și comunicare
BizOps Junior Associate (Student Position)
acum 8 zileHibridJunior
Manager Onboarding SMB
acum 10 zileOriginal: SMB Onboarding Manager
Mid-levelManagement executiv și conducere
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Customer Success Manager Strategic
acum 14 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Manager Achiziție Utilizatori Search
acum 24 de zileOriginal: Search User Acquisition Manager
HibridManagement executiv și conducere
Senior Data Platform Engineer
acum 25 de zileHibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonSQLTypeScript
Senior Backend Platform Engineer
acum 25 de zileHibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonSQLTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 235, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:27 UTC, corp de 593816 octeți.