RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Connecteam

9 posturi deschise56% remoteStatele Unite ale AmericiiIsraelRegatul Unit

HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 22% din 9 posturi

Customer success și suport50%
Vânzări11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud11%
Management executiv și conducere11%
Marketing și comunicare6%
Produs și design6%
Altele6%
18joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (2 anunțuri fiecare)
9publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
58deschise pe pagina de cariere, orice vechime
80vârsta mediană, zile
11%IT (2)
11%în Europa (2)
56%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 58 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 545 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
020
031
042
051
062
0710
0810
097
1015

Mod de lucru

Remote10 · 56%
Hibrid7 · 39%
Mod de lucru nespecificat1 · 6%

Nivel de experiență

Mid-level10 · 56%
Junior4 · 22%
Senior2 · 11%

Rol

Customer success și suport9 · 50%
Vânzări2 · 11%
Management executiv și conducere2 · 11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 11%
Produs și design1 · 6%
Marketing și comunicare1 · 6%

Țări

Statele Unite ale Americii9
Israel7
Regatul Unit2

Orașe

London2
New York City1

Joburi din ultimele 30 de zile

Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridProdus și design
Original: Account Executive - SMB EMEA
Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridJuniorVânzări
Original: Account Executive - SMB EMEA
Connecteam·HR tech·London, England, United Kingdomoriginal ↗
RemoteJuniorVânzări
Original: Marketing Operations Manager
Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridJuniorMarketing și comunicare
Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridJunior
Original: SMB Onboarding Manager
Connecteam·HR tech·London, England, United Kingdomoriginal ↗
Mid-levelManagement executiv și conducere
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·Colorado, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·Utah, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·New Jersey, USAoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·New York, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·Georgia, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·North Carolina, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·South Carolina, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·Florida, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Strategic Customer Success Manager
Connecteam·HR tech·Texas, United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport
Original: Search User Acquisition Manager
Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridManagement executiv și conducere
Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonSQLTypeScript
Connecteam·HR tech·Tel Aviv District, Israeloriginal ↗
HibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonSQLTypeScript

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 235, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:27 UTC, corp de 593816 octeți.