CoreView
7 posturi deschise57% remoteItaliaRegatul UnitStatele Unite ale Americii
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 43% din 7 posturi
Marketing și comunicare29%
Vânzări14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud14%
Suport IT și administrare14%
Dezvoltare software (general)14%
Management de proiect și program14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
22deschise pe pagina de cariere, orice vechime
44vârsta mediană, zile
43%IT (3)
86%în Europa (6)
57%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 22 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 143 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 57%
Mod de lucru nespecificat3 · 43%
Nivel de experiență
Senior3 · 43%
Mid-level1 · 14%
Rol
Marketing și comunicare2 · 29%
Management de proiect și program1 · 14%
Suport IT și administrare1 · 14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 14%
Vânzări1 · 14%
Țări
Italia3
Regatul Unit2
Statele Unite ale Americii1
Franța1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Manager Field Marketing- Sector Public (US)
acum 2 zileOriginal: Field Marketing Manager- Public Sector (US)
Remotedoar SUAMarketing și comunicare
Management de proiect și programfranceză obligatorie
Cloud Engineer
acum 15 zileRemoteMid-levelDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Engineer Operațiuni AI
acum 22 de zileOriginal: AI Operations Engineer
Dezvoltare software (general)Python
Channel Partner Marketing Manager
acum 22 de zileRemotedoar UKSeniorMarketing și comunicare
Enterprise Account Executive - UK/Northern Europe
acum 29 de zileRemoteSeniorVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:17 UTC, corp de 512739 octeți.