RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 8 min
Română
Autentificare

← înapoi

CoreView

7 posturi deschise57% remoteItaliaRegatul UnitStatele Unite ale Americii

Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 43% din 7 posturi

Marketing și comunicare29%
Vânzări14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud14%
Suport IT și administrare14%
Dezvoltare software (general)14%
Management de proiect și program14%
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
22deschise pe pagina de cariere, orice vechime
44vârsta mediană, zile
43%IT (3)
86%în Europa (6)
57%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 22 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 143 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
077
082
096
106

Mod de lucru

Remote4 · 57%
Mod de lucru nespecificat3 · 43%

Nivel de experiență

Senior3 · 43%
Mid-level1 · 14%

Rol

Marketing și comunicare2 · 29%
Management de proiect și program1 · 14%
Suport IT și administrare1 · 14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 14%
Vânzări1 · 14%

Țări

Italia3
Regatul Unit2
Statele Unite ale Americii1
Franța1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Field Marketing Manager- Public Sector (US)
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAMarketing și comunicare
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·Franceoriginal ↗
Management de proiect și programfranceză obligatorie

IT Manager

acum 14 zile
Original: IT Manager
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·Italyoriginal ↗
SeniorSuport IT și administrare

Cloud Engineer

acum 15 zile
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·Remote - Italyoriginal ↗
RemoteMid-levelDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Original: AI Operations Engineer
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·Italyoriginal ↗
Dezvoltare software (general)Python
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·Remote - UKoriginal ↗
Remotedoar UKSeniorMarketing și comunicare
CoreView·Imobiliare, construcții și proptech·United Kingdomoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:17 UTC, corp de 512739 octeți.