NewRocket
14 posturi deschise86% remoteIndiaStatele Unite ale AmericiiCanada
AI și dateFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 86% din 14 posturi
Dezvoltare software (general)43%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud21%
Suport IT și administrare14%
Vânzări7%
Date și machine learning7%
Strategie, consultanță și analiză7%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 14 posturi în căutare
14joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
14posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
48deschise pe pagina de cariere, orice vechime
45vârsta mediană, zile
86%IT (12)
7%în Europa (1)
86%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 48 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 220 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote12 · 86%
Mod de lucru nespecificat1 · 7%
Hibrid1 · 7%
Nivel de experiență
Senior8 · 57%
Mid-level1 · 7%
Staff1 · 7%
Rol
Dezvoltare software (general)6 · 43%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud3 · 21%
Suport IT și administrare2 · 14%
Vânzări1 · 7%
Strategie, consultanță și analiză1 · 7%
Date și machine learning1 · 7%
Țări
India6
Statele Unite ale Americii4
Canada3
Regatul Unit1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Mid-levelVânzări
ServiceNow Solution Architect - TSM/OMT
acum 2 zileRemoteDevOps / SRE / Platformă / Cloud
ServiceNow Solution Architect - FSO, CSM
acum 3 zileRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
ServiceNow Moveworks Developer și Arhitect/ă
acum 3 zileOriginal: ServiceNow Moveworks Developer & Architect
RemoteDezvoltare software (general)JavaScriptPython
ServiceNow Lead Engineer - ITOM
acum 8 zileRemoteSeniorDezvoltare software (general)
ServiceNow Senior Platform Architect - ITOM
acum 8 zileRemoteSeniorSuport IT și administrare
ServiceNow Senior Software Engineer - AI
acum 11 zileOriginal: ServiceNow Senior Software Engineer - AI
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
RemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
RemoteDevOps / SRE / Platformă / CloudJavaScriptPythonTypeScript
ServiceNow Operations Lead - TSM/OMT
acum 23 de zileRemoteSeniorSuport IT și administrare
ServiceNow Senior Software Engineer - TSM/OMT
acum 23 de zileOriginal: ServiceNow Senior Software Engineer - TSM/OMT
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
ServiceNow Software Engineer - SAM
acum 25 de zileRemoteDezvoltare software (general)
Original: ServiceNow Senior Software Engineer- ITSM/Service Catalog/Integration
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
Original: Senior Forward Deployed AI Engineer-Banking/Financial Services
HibridSeniorDate și machine learningJavaScriptPythonSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 97, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:27 UTC, corp de 785556 octeți.