RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

NewRocket

14 posturi deschise86% remoteIndiaStatele Unite ale AmericiiCanada

AI și dateFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 86% din 14 posturi

Dezvoltare software (general)43%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud21%
Suport IT și administrare14%
Vânzări7%
Date și machine learning7%
Strategie, consultanță și analiză7%
14joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
14posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
48deschise pe pagina de cariere, orice vechime
45vârsta mediană, zile
86%IT (12)
7%în Europa (1)
86%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 48 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 220 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
040
051
062
073
0815
0917
109

Mod de lucru

Remote12 · 86%
Mod de lucru nespecificat1 · 7%
Hibrid1 · 7%

Nivel de experiență

Senior8 · 57%
Mid-level1 · 7%
Staff1 · 7%

Rol

Dezvoltare software (general)6 · 43%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud3 · 21%
Suport IT și administrare2 · 14%
Vânzări1 · 7%
Strategie, consultanță și analiză1 · 7%
Date și machine learning1 · 7%

Țări

India6
Statele Unite ale Americii4
Canada3
Regatul Unit1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

NewRocket·AI și date·UKoriginal ↗
Mid-levelVânzări
NewRocket·AI și date·India - Remoteoriginal ↗
RemoteDevOps / SRE / Platformă / Cloud
NewRocket·AI și date·Remote - US or Canadaoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Original: ServiceNow Moveworks Developer & Architect
NewRocket·AI și date·US or Canada - Remoteoriginal ↗
RemoteDezvoltare software (general)JavaScriptPython
NewRocket·AI și date·Remote - Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
NewRocket·AI și date·Remote- Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorSuport IT și administrare
Original: ServiceNow Senior Software Engineer - AI
NewRocket·AI și date·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
NewRocket·AI și date·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
NewRocket·AI și date·US or Canada - Remoteoriginal ↗
RemoteDevOps / SRE / Platformă / CloudJavaScriptPythonTypeScript
NewRocket·AI și date·India - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorSuport IT și administrare
Original: ServiceNow Senior Software Engineer - TSM/OMT
NewRocket·AI și date·India - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
NewRocket·AI și date· Remoteoriginal ↗
RemoteDezvoltare software (general)
Original: ServiceNow Senior Software Engineer- ITSM/Service Catalog/Integration
NewRocket·AI și date·Remote - Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
Original: Senior Forward Deployed AI Engineer-Banking/Financial Services
NewRocket·AI și date·USA - Hybridoriginal ↗
HibridSeniorDate și machine learningJavaScriptPythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 97, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:27 UTC, corp de 785556 octeți.