VML
96 de posturi deschiseBraziliaRegatul UnitStatele Unite ale Americii
Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 5% din 96 posturi
Marketing și comunicare21%
Management executiv și conducere12%
Vânzări11%
Management de proiect și program10%
Creație, media și redactare8%
Strategie, consultanță și analiză6%
Retail și magazine5%
Altele16%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 96 de posturi în căutare
105joburi, ultimele 30 de zile
20noi, ultimele 7 zile
96posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
11publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
395deschise pe pagina de cariere, orice vechime
59vârsta mediană, zile
5%IT (5)
29%în Europa (30)
0%remote
3%cu salariu
Indicator de mărime: 395 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 772 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat96 · 91%
Hibrid9 · 9%
Nivel de experiență
Senior24 · 23%
Staff16 · 15%
Mid-level11 · 10%
Junior7 · 7%
Conducere (C-level)2 · 2%
Rol
Marketing și comunicare22 · 21%
Management executiv și conducere13 · 12%
Vânzări12 · 11%
Management de proiect și program11 · 10%
Creație, media și redactare9 · 9%
Strategie, consultanță și analiză6 · 6%
Retail și magazine5 · 5%
Operațiuni și administrație4 · 4%
Țări
Brazilia22
Regatul Unit17
Statele Unite ale Americii15
Mexic9
Peru6
Columbia4
Argentina3
India3
Orașe
São Paulo22
London17
Mexico City9
New York City6
Lima6
Buenos Aires3
Chicago3
Bogotá3
Joburi din ultimele 30 de zile
Content Designer Senior UK
acum 1 ziOriginal: Senior Content Designer UK
HibridSeniorMarketing și comunicare
Analista de Dados Pleno II - Remoto
acum 1 ziOriginal: Analista de Dados Pleno II - Remoto
Mid-levelStrategie, consultanță și analiză
Original: Dupla Creativa Semi Senior (Art Director y Copywriter)
StaffCreație, media și redactare
Mid-levelRetail și magazine
SeniorStrategie, consultanță și analiză
Account Supervisor
acum 2 zileManagement executiv și conducereES
Group Creative Director
acum 2 zileStaffCreație, media și redactareES
Managing Director, Delivery
acum 2 zileConducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Copywriter: Od dobrého nápadu ke skvělé kampani.
Creație, media și redactare
Original: Group Creative Director, Art and Design
StaffCreație, media și redactare
Senior Account Executive
acum 4 zileSeniorVânzări
Senior Project and Release Manager
acum 5 zilePLN 150–200 / orăHibridSeniorManagement de proiect și program
Senior Project and Release Manager UK
acum 5 zileHibridSeniorManagement de proiect și program
Assistente de Planejamento
acum 7 zileOriginal: Assistente de Planejamento
Operațiuni și administrațiePT
Creative Director (Art Director)
acum 7 zileStaffCreație, media și redactare
DIRETOR DE ARTE PL | CONTEÚDO
acum 7 zileManagement executiv și conducerePT
Senior Manager, Social & Influence
acum 8 zileStaffManagement executiv și conducere
Manager Social Media Creativ
acum 8 zileOriginal: Creative Social Media Manager
SeniorMarketing și comunicareportugheză obligatorie
Project Manager
acum 9 zileHibridManagement de proiect și program
Director/oare de Business (Tutun)
acum 9 zileOriginal: Business Director (Tobacco)
StaffManagement executiv și conducere
Digital Project Coordinator
acum 9 zileManagement de proiect și program
Original: Digital Marketing Consultant | Freelance (Lisboa)
Marketing și comunicareportugheză obligatorie
EXECUTIVO(A) DE NEGÓCIOS
acum 10 zileOriginal: EXECUTIVO(A) DE NEGÓCIOS
Senior Software Engineer (Python; Cloud)
acum 10 zilePLN 140–200 / orăSeniorDezvoltare software (general)Python
Especialista em PO
acum 11 zileOriginal: Especialista em PO
Senior Project Manager
acum 11 zileSeniorManagement de proiect și program
Junior Influencer Marketing Intern
acum 12 zileEUR 0 / orăJuniorMarketing și comunicare
Ejecutivo(a) de Cuentas
acum 14 zileES
Senior Strategist
acum 15 zileSeniorStrategie, consultanță și analiză
Desenvolvedor Full Stack Pleno II
acum 15 zileOriginal: Desenvolvedor Full Stack Pleno II
Mid-levelDezvoltare full-stackC#GolangJavaScript
Programme Manager - Permanent
acum 16 zileHibridManagement de proiect și program
Redactor(a) Creativo(a)
acum 16 zileEjecutivo(a) – PMO Shopper Global Brands
acum 16 zileOriginal: Ejecutivo(a) – PMO Shopper Global Brands
Management de proiect și program
Account Executive - Health
acum 16 zileMid-levelVânzări
vedeți toate cele 105 joburi →
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 608, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 14:03 UTC, corp de 7093099 octeți.