acum 9 zileoriginal ↗
Zesty.ai
3 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
AI și dateCompanie non-techPonderea IT: 0% din 3 posturi
Finanțe și juridic67%
Customer success și suport33%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 3 posturi în căutare
3joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
3posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-16)
6deschise pe pagina de cariere, orice vechime
30vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 6 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 97 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote3 · 100%
Nivel de experiență
Staff1 · 33%
Senior1 · 33%
Rol
Finanțe și juridic2 · 67%
Customer success și suport1 · 33%
Țări
Statele Unite ale Americii3
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Manager Senior, Depuneri Produse de Asigurare (Remote, USA)
Original: Senior Manager, Insurance Product Filings (Remote, USA)- Remote
- doar SUA
- Staff
- Finanțe și juridic
acum 18 zileoriginal ↗
Client Success Manager Senior - Soluții de Asigurări (Remote)
Original: Senior Client Success Manager - Insurance Solutions (Remote)- Remote
- Senior
- Customer success și suport
acum 26 de zileoriginal ↗
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 25, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-26 05:29 UTC, corp de 46967 octeți.