Clear Street
17 posturi deschise53% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitSuedia
Unelte pentru dezvoltatori și infrastructurăFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 47% din 17 posturi
Finanțe și juridic24%
Date și machine learning18%
Produs și design18%
Dezvoltare software (general)18%
Vânzări6%
Dezvoltare frontend6%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud6%
Altele6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 17 posturi în căutare
17joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-18)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
37vârsta mediană, zile
47%IT (8)
12%în Europa (2)
53%remote
71%cu salariu
Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 436 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 53%
Mod de lucru nespecificat5 · 29%
Hibrid2 · 12%
La birou1 · 6%
Nivel de experiență
Senior6 · 35%
Staff4 · 24%
Junior4 · 24%
Mid-level1 · 6%
Rol
Finanțe și juridic4 · 24%
Dezvoltare software (general)3 · 18%
Date și machine learning3 · 18%
Produs și design3 · 18%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 6%
Vânzări1 · 6%
Dezvoltare frontend1 · 6%
Țări
Statele Unite ale Americii6
Regatul Unit1
Suedia1
Orașe
New York City5
Chicago2
London1
Umeå1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Senior / Staff Software Engineer — Algorithmic Execution Platform
USD 200K–350K / anHibridStaffDezvoltare software (general)C++Python
Platform Software Engineer Senior / Staff
acum 3 zileOriginal: Senior / Staff Platform Software Engineer
USD 200K–350K / anRemoteStaffDezvoltare software (general)RustTypeScript
Engineer DevOps Producție
acum 3 zileOriginal: DevOps Production Engineer
USD 150K–200K / anJuniorDevOps / SRE / Platformă / CloudC++Python
Software Engineer Senior / Staff, Mobile
acum 5 zileOriginal: Senior / Staff Software Engineer, Mobile
USD 150K–250K / anRemoteStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Senior Data Engineer
acum 5 zileOriginal: Senior Data Engineer
USD 150K–250K / anRemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Senior Growth Data Scientist
acum 5 zileOriginal: Senior Growth Data Scientist
USD 180K–250K / anRemoteSeniorDate și machine learningRustTypeScript
Electronic Sales Trader & Client Support
acum 11 zileMid-levelVânzări
Asociat/ă, Audit Intern
acum 17 zileOriginal: Associate, Internal Audit
USD 100K–115K / anJuniorFinanțe și juridic
Associate Counsel, Commercial Retail
acum 18 zileUSD 200K–250K / anJuniorFinanțe și juridic
Co-Op Program (Computer Science)
acum 18 zileLa birou
Manager Risc - Tranzacționare Activă
acum 21 de zileOriginal: Risk Manager - Active Trading
USD 120K–160K / anHibridFinanțe și juridic
Associate - Tax Operations
acum 21 de zileUSD 90K–115K / anJuniorFinanțe și juridic
Senior Product Designer — Trading
acum 23 de zileOriginal: Senior Product Designer — Trading
RemoteSeniorProdus și design
Senior Product Designer — Mobile
acum 23 de zileOriginal: Senior Product Designer — Mobile
RemoteSeniorProdus și design
Senior Product Designer — Design Systems
acum 23 de zileRemoteSeniorProdus și design
Senior / Staff Software Engineer, Front End
acum 28 de zileUSD 200K–350K / anRemoteSeniorDezvoltare frontendTypeScript
Senior / Staff Data Scientist, Applied AI
acum 28 de zileUSD 200K–500K / anRemoteStaffDate și machine learningRustTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:11 UTC, corp de 408710 octeți.