RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 7 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Clear Street

17 posturi deschise53% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitSuedia

Unelte pentru dezvoltatori și infrastructurăFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 47% din 17 posturi

Finanțe și juridic24%
Date și machine learning18%
Produs și design18%
Dezvoltare software (general)18%
Vânzări6%
Dezvoltare frontend6%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud6%
Altele6%
17joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-18)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
37vârsta mediană, zile
47%IT (8)
12%în Europa (2)
53%remote
71%cu salariu

Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 436 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
013
021
030
040
050
060
076
083
0917
1012

Mod de lucru

Remote9 · 53%
Mod de lucru nespecificat5 · 29%
Hibrid2 · 12%
La birou1 · 6%

Nivel de experiență

Senior6 · 35%
Staff4 · 24%
Junior4 · 24%
Mid-level1 · 6%

Rol

Finanțe și juridic4 · 24%
Dezvoltare software (general)3 · 18%
Date și machine learning3 · 18%
Produs și design3 · 18%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 6%
Vânzări1 · 6%
Dezvoltare frontend1 · 6%

Țări

Statele Unite ale Americii6
Regatul Unit1
Suedia1

Orașe

New York City5
Chicago2
London1
Umeå1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior / Staff Software Engineer — Algorithmic Execution Platform
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Chicago, New York Cityoriginal ↗
USD 200K–350K / anHibridStaffDezvoltare software (general)C++Python
Original: Senior / Staff Platform Software Engineer
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
USD 200K–350K / anRemoteStaffDezvoltare software (general)RustTypeScript
Original: DevOps Production Engineer
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New Yorkoriginal ↗
USD 150K–200K / anJuniorDevOps / SRE / Platformă / CloudC++Python
Original: Senior / Staff Software Engineer, Mobile
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
USD 150K–250K / anRemoteStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Original: Senior Data Engineer
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
USD 150K–250K / anRemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Senior Growth Data Scientist
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
USD 180K–250K / anRemoteSeniorDate și machine learningRustTypeScript
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·London, UKoriginal ↗
Mid-levelVânzări
Original: Associate, Internal Audit
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New York, NYoriginal ↗
USD 100K–115K / anJuniorFinanțe și juridic
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New York, NYoriginal ↗
USD 200K–250K / anJuniorFinanțe și juridic
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Umeå, Swedenoriginal ↗
La birou
Original: Risk Manager - Active Trading
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Chicago, ILoriginal ↗
USD 120K–160K / anHibridFinanțe și juridic
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New York, NYoriginal ↗
USD 90K–115K / anJuniorFinanțe și juridic
Original: Senior Product Designer — Trading
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Senior Product Designer — Mobile
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
USD 200K–350K / anRemoteSeniorDezvoltare frontendTypeScript
Clear Street·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remoteoriginal ↗
USD 200K–500K / anRemoteStaffDate și machine learningRustTypeScript

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:11 UTC, corp de 408710 octeți.