Arionkoder
6 posturi deschise50% remote
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 67% din 6 posturi
Date și machine learning33%
Produs și design33%
QA și testare17%
Dezvoltare full-stack17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
108vârsta mediană, zile
67%IT (4)
17%în Europa (1)
50%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 764 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote3 · 50%
Mod de lucru nespecificat3 · 50%
Nivel de experiență
Senior5 · 83%
Rol
Date și machine learning2 · 33%
Produs și design2 · 33%
QA și testare1 · 17%
Dezvoltare full-stack1 · 17%
Țări
fără date
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Freelance - Senior Data Engineer (LATAM based)
RemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Senior Machine Learning Engineer
acum 9 zileRemoteSeniorDate și machine learningPython
Sr Product Manager (Data)
acum 15 zileSeniorProdus și design
Sr QA Engineer
acum 28 de zileSeniorQA și testare
Full-stack Engineer
acum 29 de zileOriginal: Full Stack Engineer
RemoteSeniorDezvoltare full-stackJavaScriptPythonTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 101, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 13:10 UTC, corp de 205479 octeți.