RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

Arionkoder

6 posturi deschise50% remote

Consultanță, agenții și servicii pentru companiiFurnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 67% din 6 posturi

Date și machine learning33%
Produs și design33%
QA și testare17%
Dezvoltare full-stack17%
6joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
108vârsta mediană, zile
67%IT (4)
17%în Europa (1)
50%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 764 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
041
050
062
072
080
093
104

Mod de lucru

Remote3 · 50%
Mod de lucru nespecificat3 · 50%

Nivel de experiență

Senior5 · 83%

Rol

Date și machine learning2 · 33%
Produs și design2 · 33%
QA și testare1 · 17%
Dezvoltare full-stack1 · 17%

Țări

fără date

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Freelance - Senior Data Engineer (LATAM based)
Arionkoder·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·LATAMoriginal ↗
RemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Arionkoder·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·LATAMoriginal ↗
RemoteSeniorDate și machine learningPython
Original: Product Manager (EU)
Arionkoder·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Europeoriginal ↗
Produs și design
Arionkoder·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·LATAMoriginal ↗
SeniorProdus și design

Sr QA Engineer

acum 28 de zile
Arionkoder·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·LATAMoriginal ↗
SeniorQA și testare

Full-stack Engineer

acum 29 de zile
Original: Full Stack Engineer
Arionkoder·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·LATAMoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare full-stackJavaScriptPythonTypeScript

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 101, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 13:10 UTC, corp de 205479 octeți.