Foundation
12 posturi deschise100% remoteCanadaStatele Unite ale AmericiiPolonia
Sector public, educație și non-profitCompanie non-techPonderea IT: 0% din 12 posturi
Marketing și comunicare50%
Management de proiect și program25%
Creație, media și redactare8%
Altele17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
12joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
20deschise pe pagina de cariere, orice vechime
19vârsta mediană, zile
0%IT (0)
17%în Europa (2)
100%remote
92%cu salariu
Indicator de mărime: 20 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 218 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote12 · 100%
Nivel de experiență
Staff8 · 67%
Mid-level2 · 17%
Rol
Marketing și comunicare6 · 50%
Management de proiect și program3 · 25%
Creație, media și redactare1 · 8%
Țări
Canada9
Statele Unite ale Americii8
Polonia2
Filipine1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Marketing Manager
acum 5 zileCAD 60K–90K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Fractional Video Director
acum 8 zileUSD 45–65 / orăRemoteStaffCreație, media și redactare
USD 120K–145K / anRemoteStaffManagement de proiect și program
Original: Senior AEO Marketing Director (Senior Account Director)
USD 120K–145K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Group AEO Marketing Director (Group Account Director)
USD 135K–160K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Associate AEO Program Director (Associate Delivery Director)
USD 88K–110K / anRemoteStaffManagement de proiect și program
USD 88K–110K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
AEO Program Director (Delivery Director)
acum 10 zileUSD 2–3 / orăRemoteStaffManagement de proiect și program
Original: AEO Marketing Director (Account Director)
USD 105K–130K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Reddit Specialist
acum 19 zileCAD 38K–65K / anRemoteMid-level
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 17, erori: 1. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:52 UTC, corp de 135505 octeți.