RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 4 min
Română
Autentificare
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← înapoi

Foundation

12 posturi deschise100% remoteCanadaStatele Unite ale AmericiiPolonia

Sector public, educație și non-profitCompanie non-techPonderea IT: 0% din 12 posturi

Marketing și comunicare50%
Management de proiect și program25%
Creație, media și redactare8%
Altele17%
12joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
20deschise pe pagina de cariere, orice vechime
19vârsta mediană, zile
0%IT (0)
17%în Europa (2)
100%remote
92%cu salariu

Indicator de mărime: 20 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 218 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
040
050
060
070
083
095
1011

Mod de lucru

Remote12 · 100%

Nivel de experiență

Staff8 · 67%
Mid-level2 · 17%

Rol

Marketing și comunicare6 · 50%
Management de proiect și program3 · 25%
Creație, media și redactare1 · 8%

Țări

Canada9
Statele Unite ale Americii8
Polonia2
Filipine1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Foundation·Sector public, educație și non-profit·Polandoriginal ↗
CAD 60K–90K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 45–65 / orăRemoteStaffCreație, media și redactare
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 120K–145K / anRemoteStaffManagement de proiect și program
Original: Senior AEO Marketing Director (Senior Account Director)
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 120K–145K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Group AEO Marketing Director (Group Account Director)
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 135K–160K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Associate AEO Program Director (Associate Delivery Director)
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 88K–110K / anRemoteStaffManagement de proiect și program
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 88K–110K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 2–3 / orăRemoteStaffManagement de proiect și program
Original: AEO Marketing Director (Account Director)
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 105K–130K / anRemoteStaffMarketing și comunicare

Specialist/ă GEO

acum 12 zile
Original: GEO Specialist
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Polandoriginal ↗
CAD 50K–60K / anRemote

Reddit Specialist

acum 19 zile
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Philippinesoriginal ↗
CAD 38K–65K / anRemoteMid-level
Original: Reddit Content Manager
Foundation·Sector public, educație și non-profit·Canadaoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 17, erori: 1. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:52 UTC, corp de 135505 octeți.