RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Bridgit

5 posturi deschise100% remoteCanada

Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 0% din 5 posturi

Vânzări40%
Produs și design40%
Management executiv și conducere20%
5joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
5deschise pe pagina de cariere, orice vechime
4vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 5 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 23 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
105

Mod de lucru

Remote5 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level3 · 60%
Senior2 · 40%

Rol

Produs și design2 · 40%
Vânzări2 · 40%
Management executiv și conducere1 · 20%

Țări

Canada5

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Customer Education Manager
Bridgit·Software pentru companii (SaaS)·Canadaoriginal ↗
CAD 70K–100K / anRemoteMid-levelManagement executiv și conducere
Original: Senior Product Manager
Bridgit·Software pentru companii (SaaS)·Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 140K–180K / anRemoteSeniorProdus și design
Bridgit·Software pentru companii (SaaS)·Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 120K–160K / anRemoteSeniorProdus și design
Original: Territory Account Executive
Bridgit·Software pentru companii (SaaS)·Canadaoriginal ↗
CAD 70K–90K / anRemoteMid-levelVânzări
Bridgit·Software pentru companii (SaaS)·Canadaoriginal ↗
CAD 55K–70K / anRemoteMid-levelVânzări

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 11, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:38 UTC, corp de 34799 octeți.