Bridgit
5 posturi deschise100% remoteCanada
Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 0% din 5 posturi
Vânzări40%
Produs și design40%
Management executiv și conducere20%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 5 posturi în căutare
5joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
5deschise pe pagina de cariere, orice vechime
4vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 5 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 23 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 60%
Senior2 · 40%
Rol
Produs și design2 · 40%
Vânzări2 · 40%
Management executiv și conducere1 · 20%
Țări
Canada5
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Manager Educare Clienți
acum 2 zileOriginal: Customer Education Manager
CAD 70K–100K / anRemoteMid-levelManagement executiv și conducere
Senior Product Manager
acum 4 zileOriginal: Senior Product Manager
CAD 140K–180K / anRemoteSeniorProdus și design
Senior Product Designer
acum 4 zileCAD 120K–160K / anRemoteSeniorProdus și design
Account Executive Teritoriu
acum 23 de zileOriginal: Territory Account Executive
CAD 70K–90K / anRemoteMid-levelVânzări
Business Development Representative
acum 23 de zileCAD 55K–70K / anRemoteMid-levelVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 11, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:38 UTC, corp de 34799 octeți.