RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 5 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

Sleek

14 posturi deschise62% remoteFilipineIndiaSingapore

HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 14% din 14 posturi

Finanțe și juridic56%
Marketing și comunicare12%
Dezvoltare full-stack6%
Operațiuni și administrație6%
Dezvoltare software (general)6%
Strategie, consultanță și analiză6%
Management executiv și conducere6%
16joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
14posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
41deschise pe pagina de cariere, orice vechime
45vârsta mediană, zile
12%IT (2)
6%în Europa (1)
62%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 41 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 210 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
041
051
063
073
088
0910
1014

Mod de lucru

Remote10 · 62%
Mod de lucru nespecificat6 · 38%

Nivel de experiență

Mid-level6 · 38%
Senior4 · 25%
Junior3 · 19%
Conducere (C-level)2 · 12%
Staff1 · 6%

Rol

Finanțe și juridic9 · 56%
Marketing și comunicare2 · 12%
Strategie, consultanță și analiză1 · 6%
Dezvoltare software (general)1 · 6%
Dezvoltare full-stack1 · 6%
Management executiv și conducere1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%

Țări

Filipine8
India5
Singapore4
Malaysia3
Australia2
Africa de Sud1
Regatul Unit1
Vietnam1

Orașe

Leeds1
Sydney1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Accounting Manager, UK (Remote, South Africa)
Sleek·HR tech·South Africaoriginal ↗
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Tax Reviewer- Singapore Clients- Remote
Sleek·HR tech·Philippines | Malaysiaoriginal ↗
RemoteConducere (C-level)Finanțe și juridic
Sleek·HR tech·Philippines | Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Sleek·HR tech·Philippines | Indiaoriginal ↗
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Senior Auditor - Hong Kong Clients - Remote
Sleek·HR tech·Philippinesoriginal ↗
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Compliance Officer - Malaysia - Remote
Sleek·HR tech·Malaysiaoriginal ↗
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Performance Marketing Lead
Sleek·HR tech·Philippines | Malaysia | Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Accounting Manager, UK
Sleek·HR tech·Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
Mid-levelFinanțe și juridic
Original: Business Process Management Intern
Sleek·HR tech·Singapore, Singapore, Singaporeoriginal ↗
JuniorStrategie, consultanță și analiză
Original: AI Solutions Engineer
Sleek·HR tech·India | Philippinesoriginal ↗
RemoteMid-levelDezvoltare software (general)PythonSQL
Original: Accounting Manager - Public Practice - Australia Clients - Remote
Sleek·HR tech·Philippinesoriginal ↗
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Principal Full Stack Engineer
Sleek·HR tech·Singapore | Australia | India | Philippines | Vietnamoriginal ↗
RemoteStaffDezvoltare full-stackJavaScriptTypeScript
Original: Channel Partner Manager- Australia
Sleek·HR tech·Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
Conducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Operations Executive (Graduates welcome)
Sleek·HR tech·Singapore, Singapore, Singaporeoriginal ↗
JuniorOperațiuni și administrație
Sleek·HR tech·Singapore, Singapore, Singaporeoriginal ↗
JuniorMarketing și comunicare
Sleek·HR tech·Hong Kong, Hong Kong, Hong Kongoriginal ↗
SeniorFinanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 57, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:38 UTC, corp de 628783 octeți.