Sleek
14 posturi deschise62% remoteFilipineIndiaSingapore
HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 14% din 14 posturi
Finanțe și juridic56%
Marketing și comunicare12%
Dezvoltare full-stack6%
Operațiuni și administrație6%
Dezvoltare software (general)6%
Strategie, consultanță și analiză6%
Management executiv și conducere6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 14 posturi în căutare
16joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
14posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
41deschise pe pagina de cariere, orice vechime
45vârsta mediană, zile
12%IT (2)
6%în Europa (1)
62%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 41 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 210 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote10 · 62%
Mod de lucru nespecificat6 · 38%
Nivel de experiență
Mid-level6 · 38%
Senior4 · 25%
Junior3 · 19%
Conducere (C-level)2 · 12%
Staff1 · 6%
Rol
Finanțe și juridic9 · 56%
Marketing și comunicare2 · 12%
Strategie, consultanță și analiză1 · 6%
Dezvoltare software (general)1 · 6%
Dezvoltare full-stack1 · 6%
Management executiv și conducere1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%
Țări
Filipine8
India5
Singapore4
Malaysia3
Australia2
Africa de Sud1
Regatul Unit1
Vietnam1
Orașe
Leeds1
Sydney1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Accounting Manager, UK (Remote, South Africa)
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Tax Reviewer- Singapore Clients- Remote
RemoteConducere (C-level)Finanțe și juridic
Senior Accountant - UK Clients - Remote
acum 5 zileRemoteSeniorFinanțe și juridic
Accountant - UK Clients - Remote
acum 5 zileRemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Senior Auditor - Hong Kong Clients - Remote
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Responsabil/ă Conformitate - Malaysia - Remote
acum 10 zileOriginal: Compliance Officer - Malaysia - Remote
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Coordonator/oare Performance Marketing
acum 15 zileOriginal: Performance Marketing Lead
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Stagiar/ă Managementul Proceselor de Business
acum 16 zileOriginal: Business Process Management Intern
JuniorStrategie, consultanță și analiză
AI Solutions Engineer
acum 16 zileOriginal: AI Solutions Engineer
RemoteMid-levelDezvoltare software (general)PythonSQL
Original: Accounting Manager - Public Practice - Australia Clients - Remote
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Principal Full Stack Engineer
acum 19 zileOriginal: Principal Full Stack Engineer
RemoteStaffDezvoltare full-stackJavaScriptTypeScript
Manager Parteneri de Canal- Australia
acum 22 de zileOriginal: Channel Partner Manager- Australia
Conducere (C-level)Management executiv și conducere
Executive Operațiuni (Absolvenți bineveniți)
acum 23 de zileOriginal: Operations Executive (Graduates welcome)
JuniorOperațiuni și administrație
Social Media and Community Internship
acum 24 de zileJuniorMarketing și comunicare
Accounting Manager, Hong Kong
acum 29 de zileSeniorFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 57, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:38 UTC, corp de 628783 octeți.