RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← înapoi

Core-VA Solutions

7 posturi deschise100% remoteFilipine

Furnizori de servicii medicaleCompanie non-techPonderea IT: 0% din 7 posturi

Sănătate43%
Finanțe și juridic29%
Resurse umane / HR / recrutare14%
Operațiuni și administrație14%
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 99 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
080
091
107

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level5 · 71%
Senior2 · 29%

Rol

Sănătate3 · 43%
Finanțe și juridic2 · 29%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 14%
Operațiuni și administrație1 · 14%

Țări

Filipine7

Orașe

Davao7
Makati City7
Manila7
Cebu City6
Iloilo3
Bacolod City2

Joburi din ultimele 30 de zile

Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Makati, Philippines | Davao, Davao Region, Philippines | Metro Manila, Metro Manila, Philippines | Cebu, Central Visayas, Philippines | Iloilo, Western Visayas, Philippines | Cavite, Calabarzon, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteSeniorSănătatespaniolă obligatorie
Original: Finance and Operations Specialist - Remote
Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Makati, Philippines | Manila, Metro Manila, Philippines | Davao, Davao Region, Philippines | Cavite, Calabarzon, Philippines | Cebu, Central Visayas, Philippines | Bacolod, Western Visayas, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: EHR Administrative Specialist - Remote Healthcare
Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Makati, Philippines | Manila, Metro Manila, Philippines | Davao, Davao Region, Philippines | Cavite, Calabarzon, Philippines | Cebu, Central Visayas, Philippines | Iloilo, Western Visayas, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteMid-levelSănătate
Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Makati, Philippines | Manila, Metro Manila, Philippines | Davao, Davao Region, Philippines | Cavite, Calabarzon, Philippines | Cebu, Central Visayas, Philippines | Bacolod, Western Visayas, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Medical Billing Specialist - Remote
Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Manila, Metro Manila, Philippines | Makati, Philippines | Cavite, Calabarzon, Philippines | Davao, Davao Region, Philippines | Iloilo, Western Visayas, Philippines | Central Luzon, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteMid-levelSănătate
Original: HR Specialist - Remote Healthcare
Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Makati, Philippines | Metro Manila, Metro Manila, Philippines | Cebu, Central Visayas, Philippines | Davao, Davao Region, Philippines | Calabarzon, Philippines | Western Visayas, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteMid-levelResurse umane / HR / recrutare
Original: Healthcare Admin Assistant
Core-VA Solutions·Furnizori de servicii medicale·Makati, Philippines | Metro Manila, Metro Manila, Philippines | Cebu, Central Visayas, Philippines | Davao, Davao Region, Philippinesoriginal ↗
USD 7 / orăRemoteMid-levelOperațiuni și administrație

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 11, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (new_body) la 2026-10-24 04:40 UTC, corp de 303175 octeți.