Core-VA Solutions
7 posturi deschise100% remoteFilipine
Furnizori de servicii medicaleCompanie non-techPonderea IT: 0% din 7 posturi
Sănătate43%
Finanțe și juridic29%
Resurse umane / HR / recrutare14%
Operațiuni și administrație14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 99 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level5 · 71%
Senior2 · 29%
Rol
Sănătate3 · 43%
Finanțe și juridic2 · 29%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 14%
Operațiuni și administrație1 · 14%
Țări
Filipine7
Orașe
Davao7
Makati City7
Manila7
Cebu City6
Iloilo3
Bacolod City2
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 7 / orăRemoteSeniorSănătatespaniolă obligatorie
Specialist/ă Finanțe și Operațiuni - Remote
acum 4 zileOriginal: Finance and Operations Specialist - Remote
USD 7 / orăRemoteSeniorFinanțe și juridic
Specialist/ă Administrativ EHR - Sănătate Remote
acum 17 zileOriginal: EHR Administrative Specialist - Remote Healthcare
USD 7 / orăRemoteMid-levelSănătate
Remote - Finance and Operations Specialist
acum 18 zileUSD 7 / orăRemoteMid-levelFinanțe și juridic
Specialist/ă Facturare Medicală - Remote
acum 18 zileOriginal: Medical Billing Specialist - Remote
USD 7 / orăRemoteMid-levelSănătate
Specialist/ă HR - Remote Sănătate
acum 18 zileOriginal: HR Specialist - Remote Healthcare
USD 7 / orăRemoteMid-levelResurse umane / HR / recrutare
Asistent/ă Administrativ/ă în Sănătate
acum 18 zileOriginal: Healthcare Admin Assistant
USD 7 / orăRemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 11, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (new_body) la 2026-10-24 04:40 UTC, corp de 303175 octeți.