DomainTools
5 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 20% din 5 posturi
Marketing și comunicare40%
Vânzări20%
Customer success și suport20%
Dezvoltare software (general)20%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 5 posturi în căutare
5joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
33vârsta mediană, zile
20%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
60%cu salariu
Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 51 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 100%
Nivel de experiență
Senior2 · 40%
Staff1 · 20%
Mid-level1 · 20%
Rol
Marketing și comunicare2 · 40%
Dezvoltare software (general)1 · 20%
Vânzări1 · 20%
Customer success și suport1 · 20%
Țări
Statele Unite ale Americii5
Orașe
Chicago4
Denver4
Raleigh3
Austin3
Boston2
Dallas1
Atlanta1
Washington1
Joburi din ultimele 30 de zile
Software Engineer Senior
acum 15 zileOriginal: Senior Software Engineer
RemoteSeniorDezvoltare software (general)BashCGolang
Manager Marketing de Produs Senior
acum 15 zileOriginal: Senior Product Marketing Manager
USD 125K–150K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Growth Marketing Manager
acum 15 zileUSD 90K–125K / anRemoteMarketing și comunicare
Director/oare Cont - Sector Public
acum 16 zileOriginal: Account Director - Public Sector
USD 250K–325K / anRemoteStaffVânzări
Customer Success Manager
acum 20 de zileOriginal: Customer Success Manager
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 58, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:22 UTC, corp de 237918 octeți.