RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 4 min
Română
Autentificare
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← înapoi

DomainTools

5 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 20% din 5 posturi

Marketing și comunicare40%
Vânzări20%
Customer success și suport20%
Dezvoltare software (general)20%
5joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
33vârsta mediană, zile
20%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
60%cu salariu

Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 51 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
095
105

Mod de lucru

Remote5 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 40%
Staff1 · 20%
Mid-level1 · 20%

Rol

Marketing și comunicare2 · 40%
Dezvoltare software (general)1 · 20%
Vânzări1 · 20%
Customer success și suport1 · 20%

Țări

Statele Unite ale Americii5

Orașe

Chicago4
Denver4
Raleigh3
Austin3
Boston2
Dallas1
Atlanta1
Washington1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Software Engineer
DomainTools·AI și date·Raleigh, North Carolina, United States | Chicago, Illinois, United States | Denver, Colorado, United States | Dallas, Texas, United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)BashCGolang
Original: Senior Product Marketing Manager
DomainTools·AI și date·Boston, Massachusetts, United States | Denver, Colorado, United States | Austin, Texas, United States | Chicago, Illinois, United States | Atlanta, Georgia, United Statesoriginal ↗
USD 125K–150K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
DomainTools·AI și date·Raleigh, North Carolina, United States | Boston, Massachusetts, United States | Chicago, Illinois, United States | Denver, Colorado, United States | Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 90K–125K / anRemoteMarketing și comunicare
Original: Account Director - Public Sector
DomainTools·AI și date·Washington, District of Columbia, United Statesoriginal ↗
USD 250K–325K / anRemoteStaffVânzări
Original: Customer Success Manager
DomainTools·AI și date·Austin, Texas, United States | Denver, Colorado, United States | Chicago, Illinois, United States | Raleigh, North Carolina, United Statesoriginal ↗
RemoteMid-levelCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 58, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:22 UTC, corp de 237918 octeți.