Figure Lending
8 posturi deschise44% remoteStatele Unite ale Americii
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 0% din 8 posturi
Finanțe și juridic33%
Vânzări22%
Customer success și suport22%
Produs și design11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
15deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
44%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 15 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 172 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid5 · 56%
Remote4 · 44%
Nivel de experiență
Junior3 · 33%
Senior3 · 33%
Mid-level2 · 22%
Staff1 · 11%
Rol
Finanțe și juridic3 · 33%
Customer success și suport2 · 22%
Vânzări2 · 22%
Produs și design1 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii5
Orașe
New York City3
Reno1
San Francisco1
Charlotte1
Joburi din ultimele 30 de zile
Customer Success Associate
acum 10 hUSD 71K / anHibridJuniorCustomer success și suport
Licensed Partnerships Account Manager
acum 3 zileUSD 96,4K–144,6K / anRemoteMid-levelVânzări
Senior Treasury and FinOps Analyst
acum 4 zileUSD 97,8K–132,2K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Senior Financial Portfolio Analyst, Servicing
USD 85,4K–128,0K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Associate General Counsel, Corporate & Securities
USD 227,7K–341,6K / anHibridJuniorFinanțe și juridic
Account Executive Canal
acum 10 zileOriginal: Channel Account Executive
USD 68K–95K / anHibridMid-levelVânzări
Customer Success Associate
acum 10 zileUSD 71K / anHibridJuniorCustomer success și suport
Principal Product Designer
acum 17 zileUSD 158,4K–237,6K / anRemoteStaffProdus și design
Senior Pricing Analyst
acum 17 zileUSD 68K–102K / anHibridSeniorStrategie, consultanță și analiză
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 177, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:14 UTC, corp de 157348 octeți.