Remote Raven
28 de posturi deschise100% remoteFilipineKenyaAfrica de Sud
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-techPonderea IT: 0% din 28 posturi
Resurse umane / HR / recrutare14%
Finanțe și juridic14%
Vânzări11%
Marketing și comunicare11%
Sănătate11%
Operațiuni și administrație11%
Management de proiect și program7%
Altele14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 28 de posturi în căutare
28joburi, ultimele 30 de zile
14noi, ultimele 7 zile
28posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
23vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
86%cu salariu
Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 320 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote28 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level7 · 25%
Junior2 · 7%
Rol
Resurse umane / HR / recrutare4 · 14%
Finanțe și juridic4 · 14%
Vânzări3 · 11%
Sănătate3 · 11%
Operațiuni și administrație3 · 11%
Marketing și comunicare3 · 11%
Management de proiect și program2 · 7%
Meserii, construcții și producție1 · 4%
Țări
Filipine27
Kenya7
Africa de Sud3
Argentina1
Brazilia1
Mexic1
Pakistan1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Psychometricians
acum 1 ziUSD 7 / orăRemote
USD 13 / orăRemoteMid-levelVânzări
USD 8 / orăRemoteMid-level
Executive Assistant & HR Support
acum 2 zileUSD 6 / orăRemoteResurse umane / HR / recrutare
Original: Remote Patient Monitoring (RPM) Care Coordinator
USD 6 / orăRemoteJuniorSănătate
Medical Patient Representative
acum 3 zileRemoteJuniorSănătate
Asistent/ă Administrativ/ă
acum 4 zileOriginal: Administrative Assistant
RemoteOperațiuni și administrație
Specialist/ă Talent Acquisition
acum 4 zileOriginal: Talent Acquisition Specialist
USD 6 / orăRemoteResurse umane / HR / recrutare
Administrator/oare Securitate
acum 4 zileOriginal: Safety Administrator
USD 9 / orăRemoteOperațiuni și administrație
Coordonator/oare Proiecte Mentenanță
acum 4 zileOriginal: Maintenance Project Coordinator
USD 8 / orăRemoteMid-levelMeserii, construcții și producție
Original: Systems / Mechanical Engineer with Program Management
USD 10 / orăRemoteInginerie (non-software) și tehnică
Travel & Logistics Coordinator
acum 5 zileUSD 6 / orăRemoteOperațiuni și administrație
Contabilitate/Asistență Executivă
acum 5 zileOriginal: Accounting/Executive Assistance
USD 10 / orăRemoteFinanțe și juridic
Sales Development Representative
acum 8 zileOriginal: Sales Development Representative
USD 7 / orăRemoteVânzări
Original: Virtual Operations & Marketing Coordinator
RemoteMarketing și comunicare
Certified Public Accountant (CPA)
acum 12 zileUSD 9 / orăRemoteFinanțe și juridic
Coordonator/oare Vânzări/Suport
acum 16 zileOriginal: Sales Coordinator/Support
RemoteMid-levelVânzări
Suport Salarizare
acum 16 zileOriginal: Payroll Support
USD 6 / orăRemoteMid-levelResurse umane / HR / recrutare
Medical Billing Coordinator
acum 19 zileUSD 6 / orăRemoteSănătate
Marketing Specialist
acum 19 zileUSD 8 / orăRemoteMarketing și comunicare
Staff Accountant
acum 23 de zileUSD 10 / orăRemoteFinanțe și juridic
Original: Project Coordinator (Commercial Furniture Dealership & Design Services)
USD 7 / orăRemoteManagement de proiect și program
Asistent/ă Personal/ă & Executiv/ă
acum 23 de zileOriginal: Personal & Executive Assistant
USD 6 / orăRemoteResurse umane / HR / recrutare
Legal Assistant
acum 23 de zileUSD 7 / orăRemoteFinanțe și juridic
Project Manager (Integration & Initiatives)
acum 26 de zileUSD 10 / orăRemoteMid-levelManagement de proiect și program
Coordonator/oare Comunicare
acum 26 de zileOriginal: Communications Coordinator
USD 8 / orăRemoteMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 268, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:50 UTC, corp de 569815 octeți.