General Assembly
6 posturi deschise100% remoteBahrain
Domeniu necunoscutCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi
Creație, media și redactare67%
Vânzări17%
Customer success și suport17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
27deschise pe pagina de cariere, orice vechime
638vârsta mediană, zile
0%IT (0)
17%în Europa (1)
100%remote
83%cu salariu
Indicator de mărime: 27 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1557 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 100%
Nivel de experiență
Senior4 · 67%
Mid-level1 · 17%
Junior1 · 17%
Rol
Creație, media și redactare4 · 67%
Customer success și suport1 · 17%
Vânzări1 · 17%
Țări
Bahrain1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Client Success Manager
acum 2 zileUSD 80K–85K / anRemoteMid-levelCustomer success și suport
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
Original: Technical Lead Learning Experience Designer - U.K. (30 hours/week)
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
Original: Lead Learning Experience Designer - Europe, APAC, Middle East (30 hours/week)
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
Outcomes and Partnerships Associate
acum 25 de zileRemoteJuniorVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:18 UTC, corp de 349393 octeți.