RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 4 min
Română
Autentificare
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← înapoi

General Assembly

6 posturi deschise100% remoteBahrain

Domeniu necunoscutCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi

Creație, media și redactare67%
Vânzări17%
Customer success și suport17%
6joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
27deschise pe pagina de cariere, orice vechime
638vârsta mediană, zile
0%IT (0)
17%în Europa (1)
100%remote
83%cu salariu

Indicator de mărime: 27 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1557 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
021
030
040
050
061
071
081
093
105

Mod de lucru

Remote6 · 100%

Nivel de experiență

Senior4 · 67%
Mid-level1 · 17%
Junior1 · 17%

Rol

Creație, media și redactare4 · 67%
Customer success și suport1 · 17%
Vânzări1 · 17%

Țări

Bahrain1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

USD 80K–85K / anRemoteMid-levelCustomer success și suport
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
Original: Technical Lead Learning Experience Designer - U.K. (30 hours/week)
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
Original: Lead Learning Experience Designer - Europe, APAC, Middle East (30 hours/week)
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
USD 45–55 / orăRemoteSeniorCreație, media și redactare
RemoteJuniorVânzări

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:18 UTC, corp de 349393 octeți.