GiveDirectly
10 posturi deschise50% remoteMalawi
HR techCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi
Marketing și comunicare20%
Management executiv și conducere20%
Resurse umane / HR / recrutare10%
Operațiuni și administrație10%
Dezvoltare software (general)10%
Transport și șoferi10%
Management de proiect și program10%
Strategie, consultanță și analiză10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-05)
29deschise pe pagina de cariere, orice vechime
38vârsta mediană, zile
10%IT (1)
0%în Europa (0)
50%remote
10%cu salariu
Indicator de mărime: 29 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1449 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 50%
Mod de lucru nespecificat5 · 50%
Nivel de experiență
Junior2 · 20%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%
Mid-level1 · 10%
Rol
Marketing și comunicare2 · 20%
Management executiv și conducere2 · 20%
Management de proiect și program1 · 10%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 10%
Operațiuni și administrație1 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 10%
Transport și șoferi1 · 10%
Dezvoltare software (general)1 · 10%
Țări
Malawi3
Orașe
Zomba2
Lilongwe1
Joburi din ultimele 30 de zile
RemoteStaffMarketing și comunicare
Asociat/ă sau Manager Program Tehnic
acum 3 zileOriginal: Technical Program Associate or Manager
RemoteJuniorManagement de proiect și program
Resurse umane / HR / recrutare
Manager Teren - Relații Externe
acum 18 zileOriginal: Field Manager - External Relations
Mid-levelManagement executiv și conducere
Administration Operations Manager
acum 18 zileSeniorOperațiuni și administrație
Manager Teren Protecție Associate
acum 19 zileOriginal: Safeguarding Associate Field Manager
JuniorManagement executiv și conducere
Growth Manager, Media Plătită
acum 22 de zileOriginal: Growth Manager, Paid Media
RemoteMarketing și comunicare
Consultant, Strategic Initiatives [Limited Term]
acum 24 de zileUSD 131,2K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză
004-09-2026/GD-RDC CHAUFFEUR JOURNALIER
acum 24 de zileTransport și șoferifranceză obligatorie
Senior Software Engineer (Fundraising) — Remote
acum 28 de zileRemoteSeniorDezvoltare software (general)PHPPythonSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 192, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 13:11 UTC, corp de 628614 octeți.