RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

GiveDirectly

10 posturi deschise50% remoteMalawi

HR techCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi

Marketing și comunicare20%
Management executiv și conducere20%
Resurse umane / HR / recrutare10%
Operațiuni și administrație10%
Dezvoltare software (general)10%
Transport și șoferi10%
Management de proiect și program10%
Strategie, consultanță și analiză10%
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-05)
29deschise pe pagina de cariere, orice vechime
38vârsta mediană, zile
10%IT (1)
0%în Europa (0)
50%remote
10%cu salariu

Indicator de mărime: 29 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1449 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
041
051
060
070
083
0913
107

Mod de lucru

Remote5 · 50%
Mod de lucru nespecificat5 · 50%

Nivel de experiență

Junior2 · 20%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%
Mid-level1 · 10%

Rol

Marketing și comunicare2 · 20%
Management executiv și conducere2 · 20%
Management de proiect și program1 · 10%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 10%
Operațiuni și administrație1 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 10%
Transport și șoferi1 · 10%
Dezvoltare software (general)1 · 10%

Țări

Malawi3

Orașe

Zomba2
Lilongwe1

Joburi din ultimele 30 de zile

GiveDirectly·HR tech·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Technical Program Associate or Manager
GiveDirectly·HR tech·Remoteoriginal ↗
RemoteJuniorManagement de proiect și program
Resurse umane / HR / recrutare
Original: Field Manager - External Relations
GiveDirectly·HR tech·Zombaoriginal ↗
Mid-levelManagement executiv și conducere
GiveDirectly·HR tech·Lilongweoriginal ↗
SeniorOperațiuni și administrație
Original: Safeguarding Associate Field Manager
GiveDirectly·HR tech·Zombaoriginal ↗
JuniorManagement executiv și conducere
Original: Growth Manager, Paid Media
GiveDirectly·HR tech·Remoteoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare
GiveDirectly·HR tech·Remoteoriginal ↗
USD 131,2K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză
GiveDirectly·HR tech·DRC GOMAoriginal ↗
Transport și șoferifranceză obligatorie
GiveDirectly·HR tech·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)PHPPythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 192, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 13:11 UTC, corp de 628614 octeți.