AJAIA
7 posturi deschise88% remoteStatele Unite ale Americii
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 29% din 7 posturi
Produs și design38%
Dezvoltare software (general)25%
Marketing și comunicare12%
Altele25%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
50deschise pe pagina de cariere, orice vechime
102vârsta mediană, zile
25%IT (2)
0%în Europa (0)
88%remote
75%cu salariu
Indicator de mărime: 50 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 145 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 88%
Mod de lucru nespecificat1 · 12%
Nivel de experiență
Junior5 · 62%
Senior1 · 12%
Rol
Produs și design3 · 38%
Dezvoltare software (general)2 · 25%
Marketing și comunicare1 · 12%
Țări
Statele Unite ale Americii8
Orașe
New York City7
Joburi din ultimele 30 de zile
Lead Developer (EdTech, AI)
acum 2 zileRemoteSeniorDezvoltare software (general)JavaScriptPython
Developer (EdTech, AI)
acum 2 zileOriginal: Developer (EdTech, AI)
RemoteJuniorDezvoltare software (general)JavaScriptPython
UX/UI Designer
acum 11 zileUSD 90K–210K / anRemoteJuniorProdus și design
Product Designer (UI/UX)
acum 11 zileOriginal: Product Designer (UI/UX)
USD 90K–210K / anRemoteJuniorProdus și design
Product Designer Digital
acum 11 zileOriginal: Digital Product Designer
USD 90K–210K / anRemoteJuniorProdus și design
Antreprenor/oare Rezident/ă (Remote)
acum 15 zileOriginal: Entrepreneur in Residence (Remote)
USD 48K–84K / lunăRemote
Original: Social Media and Marketing Intern (Winter 2027, Paid)
USD 20–50 / orăRemoteJuniorMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 38, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 09:24 UTC, corp de 514726 octeți.