RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← înapoi

AJAIA

7 posturi deschise88% remoteStatele Unite ale Americii

Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 29% din 7 posturi

Produs și design38%
Dezvoltare software (general)25%
Marketing și comunicare12%
Altele25%
8joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
50deschise pe pagina de cariere, orice vechime
102vârsta mediană, zile
25%IT (2)
0%în Europa (0)
88%remote
75%cu salariu

Indicator de mărime: 50 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 145 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
0615
0712
0810
095
108

Mod de lucru

Remote7 · 88%
Mod de lucru nespecificat1 · 12%

Nivel de experiență

Junior5 · 62%
Senior1 · 12%

Rol

Produs și design3 · 38%
Dezvoltare software (general)2 · 25%
Marketing și comunicare1 · 12%

Țări

Statele Unite ale Americii8

Orașe

New York City7

Joburi din ultimele 30 de zile

AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)JavaScriptPython
Original: Developer (EdTech, AI)
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
RemoteJuniorDezvoltare software (general)JavaScriptPython

UX/UI Designer

acum 11 zile
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 90K–210K / anRemoteJuniorProdus și design
Original: Product Designer (UI/UX)
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 90K–210K / anRemoteJuniorProdus și design
Original: Digital Product Designer
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 90K–210K / anRemoteJuniorProdus și design
Original: Entrepreneur in Residence (Remote)
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 48K–84K / lunăRemote
Original: Entrepreneur in Residence
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 120K–180K / an
Original: Social Media and Marketing Intern (Winter 2027, Paid)
AJAIA·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United Statesoriginal ↗
USD 20–50 / orăRemoteJuniorMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 38, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 09:24 UTC, corp de 514726 octeți.