Harbor
15 posturi deschise87% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitFilipine
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 7% din 15 posturi
Finanțe și juridic40%
Resurse umane / HR / recrutare27%
Operațiuni și administrație7%
Știință și cercetare7%
Dezvoltare software (general)7%
Strategie, consultanță și analiză7%
Management executiv și conducere7%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 15 posturi în căutare
15joburi, ultimele 30 de zile
9noi, ultimele 7 zile
15posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
36deschise pe pagina de cariere, orice vechime
44vârsta mediană, zile
7%IT (1)
33%în Europa (5)
87%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 36 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 280 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote13 · 87%
Hibrid2 · 13%
Nivel de experiență
Junior3 · 20%
Senior3 · 20%
Staff2 · 13%
Mid-level1 · 7%
Conducere (C-level)1 · 7%
Rol
Finanțe și juridic6 · 40%
Resurse umane / HR / recrutare4 · 27%
Management executiv și conducere1 · 7%
Operațiuni și administrație1 · 7%
Știință și cercetare1 · 7%
Strategie, consultanță și analiză1 · 7%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Țări
Statele Unite ale Americii11
Regatul Unit5
Filipine1
Canada1
Orașe
Chicago1
Manila1
Joburi din ultimele 30 de zile
HibridJuniorFinanțe și juridic
Contracts Lawyer
acum 1 ziRemotedoar SUAMid-levelFinanțe și juridic
RemoteStaffFinanțe și juridic
Specialist/ă Salarizare - Managed Services
acum 2 zileOriginal: Payroll Specialist - Managed Services
HibridResurse umane / HR / recrutare
Original: Team Lead, Legal Conflicts Managed Services
Remotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Original: Senior Vice President, Client Engagement - Law Firms
Remotedoar SUAConducere (C-level)Management executiv și conducere
Global Payroll Manager
acum 3 zileRemotedoar SUAResurse umane / HR / recrutare
HR Workday Transformation Consultant
acum 4 zileRemotedoar SUAResurse umane / HR / recrutare
Remotedoar UKResurse umane / HR / recrutare
Asociat/ă Cercetare Juridică
acum 14 zileOriginal: Legal Research Associate
RemoteJuniorFinanțe și juridic
Asistent/ă Executiv/ă
acum 14 zileOriginal: Executive Assistant
Remotedoar SUASeniorOperațiuni și administrație
Specialist/ă Cercetare
acum 16 zileOriginal: Research Specialist
Remotedoar SUASeniorȘtiință și cercetare
Original: Senior Manager, Research and Technology Enablement
RemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Consultant/ă Business, Riscuri și Conformitate
acum 25 de zileOriginal: Business Consultant, Risk and Compliance
Remotedoar SUAFinanțe și juridic
Developer Junior (Sisteme Financiare)
acum 25 de zileOriginal: Junior Developer (Finance Systems)
RemoteJuniorDezvoltare software (general)C#
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 263, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:17 UTC, corp de 673850 octeți.