RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 26 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

HumanSignal

10 posturi deschise42% remoteStatele Unite ale AmericiiMalaysiaThailanda

AI și dateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi

Produs și design37%
Operațiuni și administrație10%
Management de proiect și program10%
Management executiv și conducere10%
QA și testare5%
Finanțe și juridic5%
Creație, media și redactare5%
Altele16%
19joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.9 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-12)
57deschise pe pagina de cariere, orice vechime
154vârsta mediană, zile
5%IT (1)
0%în Europa (0)
42%remote
89%cu salariu

Indicator de mărime: 57 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1620 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
011
020
0324
041
0510
060
070
080
092
1017

Mod de lucru

Mod de lucru nespecificat11 · 58%
Remote8 · 42%

Nivel de experiență

Mid-level7 · 37%
Staff3 · 16%
Senior1 · 5%

Rol

Produs și design7 · 37%
Management de proiect și program2 · 11%
Operațiuni și administrație2 · 11%
Management executiv și conducere2 · 11%
Creație, media și redactare1 · 5%
QA și testare1 · 5%
Finanțe și juridic1 · 5%

Țări

Statele Unite ale Americii11
Malaysia1
Thailanda1
Vietnam1
Africa de Sud1
Filipine1
Indonezia1
Argentina1

Orașe

Hoboken5
New York City3
San Francisco2
Columbus1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Audio Editor – Multitrack Dialogue (Remote, Freelance)
HumanSignal·AI și date·Internationaloriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Original: Delivery Lead
HumanSignal·AI și date·San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 110K–140K / anSeniorManagement de proiect și program
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·Malaysia (Remote)original ↗
USD 11,5 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·Thailand (Remote)original ↗
USD 10,5 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·Vietnam (Remote)original ↗
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·South Africa (Remote)original ↗
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·Philippines (Remote)original ↗
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·Indonesia (Remote)original ↗
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Freelance Graphic Designer - AI Training
HumanSignal·AI și date·Argentina (Remote)original ↗
USD 12 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Original: Tech Ops Specialist (New York, NY)
HumanSignal·AI și date·New York, NYoriginal ↗
USD 20–30 / oră
HumanSignal·AI și date·New York, NYoriginal ↗
USD 20–30 / orăOperațiuni și administrație
HumanSignal·AI și date·New York, NYoriginal ↗
USD 30–60 / orăStaffManagement executiv și conducere

QA Specialist

acum 11 zile
HumanSignal·AI și date·Hoboken, NJoriginal ↗
USD 30–50 / orăQA și testare
HumanSignal·AI și date·Hoboken, NJoriginal ↗
USD 20–30 / oră
Original: Scene Assistant (Hoboken, NJ)
HumanSignal·AI și date·Hoboken, NJoriginal ↗
USD 20–30 / orăOperațiuni și administrație
HumanSignal·AI și date·Hoboken, NJoriginal ↗
USD 30–60 / orăStaffManagement executiv și conducere
HumanSignal·AI și date·Hoboken, NJoriginal ↗
USD 75 / oră
HumanSignal·AI și date·San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 140K–180K / anStaffManagement de proiect și program
HumanSignal·AI și date·Columbus, Ohiooriginal ↗
Finanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:19 UTC, corp de 585167 octeți.