HumanSignal
10 posturi deschise42% remoteStatele Unite ale AmericiiMalaysiaThailanda
AI și dateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi
Produs și design37%
Operațiuni și administrație10%
Management de proiect și program10%
Management executiv și conducere10%
QA și testare5%
Finanțe și juridic5%
Creație, media și redactare5%
Altele16%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
19joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.9 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-12)
57deschise pe pagina de cariere, orice vechime
154vârsta mediană, zile
5%IT (1)
0%în Europa (0)
42%remote
89%cu salariu
Indicator de mărime: 57 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1620 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat11 · 58%
Remote8 · 42%
Nivel de experiență
Mid-level7 · 37%
Staff3 · 16%
Senior1 · 5%
Rol
Produs și design7 · 37%
Management de proiect și program2 · 11%
Operațiuni și administrație2 · 11%
Management executiv și conducere2 · 11%
Creație, media și redactare1 · 5%
QA și testare1 · 5%
Finanțe și juridic1 · 5%
Țări
Statele Unite ale Americii11
Malaysia1
Thailanda1
Vietnam1
Africa de Sud1
Filipine1
Indonezia1
Argentina1
Orașe
Hoboken5
New York City3
San Francisco2
Columbus1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Audio Editor – Multitrack Dialogue (Remote, Freelance)
RemoteCreație, media și redactare
Coordonator/oare Livrare
acum 7 zileOriginal: Delivery Lead
USD 110K–140K / anSeniorManagement de proiect și program
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 8 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 11,5 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 9 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 10,5 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 9 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 9 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 9 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 9 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 9 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Graphic Designer Freelance - Instruire AI
acum 9 zileOriginal: Freelance Graphic Designer - AI Training
USD 12 / orăRemoteMid-levelProdus și design
Specialist/ă Tech Ops (New York, NY)
acum 11 zileOriginal: Tech Ops Specialist (New York, NY)
USD 20–30 / oră
Scene Assistant (New York, NY)
acum 11 zileUSD 20–30 / orăOperațiuni și administrație
Director (New York, NY)
acum 11 zileUSD 30–60 / orăStaffManagement executiv și conducere
QA Specialist
acum 11 zileUSD 30–50 / orăQA și testare
Tech Ops Specialist (Hoboken, NJ)
acum 11 zileUSD 20–30 / oră
Asistent/ă Scenă (Hoboken, NJ)
acum 11 zileOriginal: Scene Assistant (Hoboken, NJ)
USD 20–30 / orăOperațiuni și administrație
Director (Hoboken, NJ)
acum 11 zileUSD 30–60 / orăStaffManagement executiv și conducere
USD 75 / oră
Head of Central Quality and Project Enablement
acum 24 de zileUSD 140K–180K / anStaffManagement de proiect și program
Field Data Collection Specialist (Columbus, OH)
acum 28 de zileFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:19 UTC, corp de 585167 octeți.