Karat
9 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiIndia
Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 22% din 9 posturi
Produs și design33%
Strategie, consultanță și analiză22%
Vânzări11%
Date și machine learning11%
Dezvoltare full-stack11%
Marketing și comunicare11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-09-24)
14deschise pe pagina de cariere, orice vechime
29vârsta mediană, zile
22%IT (2)
0%în Europa (0)
100%remote
67%cu salariu
Indicator de mărime: 14 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 67 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 100%
Nivel de experiență
Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Mid-level1 · 11%
Rol
Produs și design3 · 33%
Strategie, consultanță și analiză2 · 22%
Dezvoltare full-stack1 · 11%
Date și machine learning1 · 11%
Vânzări1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii6
India3
Orașe
Bengaluru3
San Francisco1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
USD 157,3K–180,2K / anRemotedoar SUAMid-levelDezvoltare full-stackJavaScriptPythonRuby
Senior Data Engineer (India)
acum 13 zileOriginal: Senior Data Engineer (India)
RemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Principal Client Advisor - Tech (United States)
USD 150K–180K / anRemotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
USD 1–250K / anRemotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Senior Solutions Engineer (United States)
acum 22 de zileUSD 130,5K–148,5K / anRemotedoar SUASeniorVânzăriSQL
Senior Director of Communications (United States)
acum 27 de zileUSD 223,2K–250K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Senior Product Manager - Experiență Recruiter (India)
acum 29 de zileOriginal: Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
RemoteSeniorProdus și design
Original: Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
RemoteStaffProdus și design
USD 216K–227,5K / anRemotedoar SUAStaffProdus și design
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 95, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:13 UTC, corp de 150050 octeți.