RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

Karat

9 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiIndia

Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 22% din 9 posturi

Produs și design33%
Strategie, consultanță și analiză22%
Vânzări11%
Date și machine learning11%
Dezvoltare full-stack11%
Marketing și comunicare11%
9joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-09-24)
14deschise pe pagina de cariere, orice vechime
29vârsta mediană, zile
22%IT (2)
0%în Europa (0)
100%remote
67%cu salariu

Indicator de mărime: 14 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 67 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
095
105

Mod de lucru

Remote9 · 100%

Nivel de experiență

Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Mid-level1 · 11%

Rol

Produs și design3 · 33%
Strategie, consultanță și analiză2 · 22%
Dezvoltare full-stack1 · 11%
Date și machine learning1 · 11%
Vânzări1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii6
India3

Orașe

Bengaluru3
San Francisco1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
Karat·Remote (United States - Select States)original ↗
USD 157,3K–180,2K / anRemotedoar SUAMid-levelDezvoltare full-stackJavaScriptPythonRuby
Original: Senior Data Engineer (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)original ↗
RemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Principal Client Advisor - Tech (United States)
Karat·Remote (United States - San Francisco Bay Area ONLY)original ↗
USD 150K–180K / anRemotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Karat·Remote (United States - New York Metropolitan ONLY)original ↗
USD 1–250K / anRemotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Karat·Remote (United States - Select States ONLY)original ↗
USD 130,5K–148,5K / anRemotedoar SUASeniorVânzăriSQL
Karat·Remote (United States - Select States)original ↗
USD 223,2K–250K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Original: Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)original ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)original ↗
RemoteStaffProdus și design
Karat·Remote (United States - Select States)original ↗
USD 216K–227,5K / anRemotedoar SUAStaffProdus și design

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 95, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:13 UTC, corp de 150050 octeți.