Kettle
4 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
Domeniu necunoscutCompanie non-techPonderea IT: 0% din 4 posturi
Creație, media și redactare50%
Produs și design25%
Management executiv și conducere25%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 4 posturi în căutare
4joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
4posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-05)
19deschise pe pagina de cariere, orice vechime
42vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 19 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 98 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 100%
Nivel de experiență
Senior4 · 100%
Rol
Creație, media și redactare2 · 50%
Produs și design1 · 25%
Management executiv și conducere1 · 25%
Țări
Statele Unite ale Americii4
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Coordonator/oare Design Produs, AI
acum 2 zileOriginal: Product Design Lead, AI
USD 150K–170K / anRemotedoar SUASeniorCreație, media și redactare
Senior Creative Technologist
acum 10 zileUSD 140K–160K / anRemotedoar SUASeniorCreație, media și redactare
Senior Product Manager, AI
acum 18 zileOriginal: Senior Product Manager, AI
USD 120K–150K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Lead, Product Management
acum 18 zileUSD 150K–180K / anRemotedoar SUASeniorManagement executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:19 UTC, corp de 99263 octeți.