NinjaTrader
9 posturi deschise44% remoteStatele Unite ale Americii
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 22% din 9 posturi
Marketing și comunicare33%
Customer success și suport22%
Date și machine learning11%
Finanțe și juridic11%
Dezvoltare software (general)11%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
27deschise pe pagina de cariere, orice vechime
50vârsta mediană, zile
22%IT (2)
0%în Europa (0)
44%remote
78%cu salariu
Indicator de mărime: 27 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 480 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid5 · 56%
Remote4 · 44%
Nivel de experiență
Junior4 · 44%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%
Rol
Marketing și comunicare3 · 33%
Customer success și suport2 · 22%
Dezvoltare software (general)1 · 11%
Finanțe și juridic1 · 11%
Date și machine learning1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Orașe
Chicago9
Joburi din ultimele 30 de zile
Sr. Director, Acquisition Marketing
acum 11 hUSD 175K–215K / anHibridStaffMarketing și comunicare
Social Media Manager, NT Tech
acum 1 ziUSD 85K–100K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Manager Social Media, NT Live
acum 1 ziOriginal: Social Media Manager, NT Live
USD 85K–100K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Client Services Representative, Spanish
acum 9 zileHibridJuniorCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Reprezentant/ă Servicii Clienți, Portugheză
acum 9 zileOriginal: Client Services Representative, Portuguese
HibridJuniorCustomer success și suportportugheză obligatorie
Sr. Software Engineer II, FCM
acum 14 zileUSD 140K–190K / anRemotedoar SUASeniorDezvoltare software (general)PythonTypeScript
Asociat/ă Operațiuni Trading
acum 17 zileOriginal: Trading Operations Associate
USD 60K / anRemoteJuniorFinanțe și juridic
Product Data Analyst Staff, Fraudă & Supraveghere
acum 28 de zileOriginal: Staff Product Data Analyst, Fraud & Surveillance
USD 162K–212K / anRemoteStaffDate și machine learningPythonSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 95, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:13 UTC, corp de 614757 octeți.