RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← înapoi

NinjaTrader

9 posturi deschise44% remoteStatele Unite ale Americii

Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 22% din 9 posturi

Marketing și comunicare33%
Customer success și suport22%
Date și machine learning11%
Finanțe și juridic11%
Dezvoltare software (general)11%
Altele11%
9joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
27deschise pe pagina de cariere, orice vechime
50vârsta mediană, zile
22%IT (2)
0%în Europa (0)
44%remote
78%cu salariu

Indicator de mărime: 27 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 480 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
021
030
040
050
061
073
085
097
108

Mod de lucru

Hibrid5 · 56%
Remote4 · 44%

Nivel de experiență

Junior4 · 44%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%

Rol

Marketing și comunicare3 · 33%
Customer success și suport2 · 22%
Dezvoltare software (general)1 · 11%
Finanțe și juridic1 · 11%
Date și machine learning1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii9

Orașe

Chicago9

Joburi din ultimele 30 de zile

NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago, ILoriginal ↗
USD 175K–215K / anHibridStaffMarketing și comunicare
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago, ILoriginal ↗
USD 85K–100K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Original: Social Media Manager, NT Live
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago or Remote*original ↗
USD 85K–100K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare

Asociat/ă AML

acum 4 zile
Original: AML Associate
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago, ILoriginal ↗
USD 55K–75K / anHibridJunior
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago, ILoriginal ↗
HibridJuniorCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Original: Client Services Representative, Portuguese
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago, ILoriginal ↗
HibridJuniorCustomer success și suportportugheză obligatorie
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago or Remote*original ↗
USD 140K–190K / anRemotedoar SUASeniorDezvoltare software (general)PythonTypeScript
Original: Trading Operations Associate
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago or Remote*original ↗
USD 60K / anRemoteJuniorFinanțe și juridic
Original: Staff Product Data Analyst, Fraud & Surveillance
NinjaTrader·Fintech și plăți·Chicago or Remote*original ↗
USD 162K–212K / anRemoteStaffDate și machine learningPythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 95, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:13 UTC, corp de 614757 octeți.