Per Scholas
15 posturi deschise11% remoteStatele Unite ale Americii
Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 27% din 15 posturi
Management executiv și conducere22%
Suport IT și administrare17%
Operațiuni și administrație11%
Date și machine learning6%
Securitate IT6%
Educație și predare6%
Resurse umane / HR / recrutare6%
Altele28%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 15 posturi în căutare
18joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
15posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
35deschise pe pagina de cariere, orice vechime
25vârsta mediană, zile
28%IT (5)
0%în Europa (0)
11%remote
72%cu salariu
Indicator de mărime: 35 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1157 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat9 · 50%
La birou5 · 28%
Hibrid2 · 11%
Remote2 · 11%
Nivel de experiență
Staff5 · 28%
Junior2 · 11%
Mid-level1 · 6%
Conducere (C-level)1 · 6%
Rol
Management executiv și conducere4 · 22%
Suport IT și administrare3 · 17%
Operațiuni și administrație2 · 11%
Date și machine learning1 · 6%
Securitate IT1 · 6%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 6%
Educație și predare1 · 6%
Țări
Statele Unite ale Americii18
Orașe
Silver Spring3
Detroit2
The Bronx2
Phoenix2
Plainfield1
Baltimore1
Atlanta1
Joburi din ultimele 30 de zile
Director, Talent Solutions
acum 1 ziUSD 70K–75K / anStaffManagement executiv și conducere
Instructional Assistant (Data Analytics)
acum 3 zileUSD 23 / orăLa birouDate și machine learningPythonRSQL
Director, Development — Metro DC Area
acum 5 zileUSD 105K–115K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Asistent/ă Didactic/ă (IT Support)
acum 8 zileOriginal: Instructional Assistant (IT Support)
USD 21 / orăSuport IT și administrare
IT Support Satellite Teaching Fellow
acum 8 zileLa birouSuport IT și administrare
Director/oare, Dezvoltare Personal
acum 9 zileOriginal: Director, People Development
StaffManagement executiv și conducere
Trainer Expert Infrastructură Critică
acum 16 zileOriginal: Critical Infrastructure Expert Trainer
USD 60 / oră
USD 75K–80K / anRemoteMid-levelSecuritate IT
Manager, Talent Sourcing & Strategy
acum 21 de zileOriginal: Manager, Talent Sourcing & Strategy
USD 55K–65K / anRemoteStaffOperațiuni și administrație
Asociat/ă, Recrutare & Admitere
acum 23 de zileOriginal: Associate, Recruitment & Admissions
USD 45K–50K / anJuniorResurse umane / HR / recrutare
Critical Facilities Professionals
acum 23 de zileOperațiuni și administrație
Trainer Expert Infrastructură Critică
acum 23 de zileOriginal: Critical Infrastructure Expert Trainer
USD 130K–135K / an
Vice President, Curriculum Design & Development
acum 24 de zileConducere (C-level)Educație și predare
Critical Infrastructure Learning Specialist
acum 25 de zileUSD 26–29 / orăLa birou
Asistent/ă Didactic/ă (IT Support)
acum 25 de zileOriginal: Instructional Assistant (IT Support)
USD 23 / orăLa birouSuport IT și administrare
Technical Instructor (Semiconductor)
acum 25 de zileUSD 60–65 / orăLa birouJunior
Director, Development — Phoenix
acum 25 de zileUSD 115K–125K / anStaffManagement executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 103, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 15:12 UTC, corp de 641669 octeți.