Proof
7 posturi deschise67% remoteStatele Unite ale AmericiiCanada
Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 0% din 7 posturi
Finanțe și juridic33%
Vânzări22%
Creație, media și redactare11%
Altele33%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1.3 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
131deschise pe pagina de cariere, orice vechime
128vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
67%remote
67%cu salariu
Indicator de mărime: 131 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 575 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 67%
Mod de lucru nespecificat2 · 22%
La birou1 · 11%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 33%
Senior3 · 33%
Junior1 · 11%
Rol
Finanțe și juridic3 · 33%
Vânzări2 · 22%
Creație, media și redactare1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii8
Canada1
Orașe
Southfield3
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 53K–55K / anMid-levelFinanțe și juridic
USD 53K–55K / anRemotedoar SUAMid-levelFinanțe și juridic
Product Design Lead (Canada)
acum 1 ziCAD 130K–160K / anRemoteSeniorCreație, media și redactare
Senior E-filing Specialist (Southfield, MI)
acum 7 zileUSD 60K–65K / anSenior
Senior E-filing Specialist (Remote)
acum 7 zileUSD 60K–65K / anRemotedoar SUASenior
Dispatch Specialist (Remote)
acum 15 zileRemotedoar SUAJunior
Specialist/ă Documente Juridice (Southfield, MI)
acum 17 zileOriginal: Legal Document Specialist (Southfield, MI)
La birouFinanțe și juridic
Account Executive, Firme de Avocatură
acum 22 de zileOriginal: Account Executive, Law Firms
USD 140K–160K / anRemotedoar SUAMid-levelVânzări
Original: Enterprise Account Manager, Creditors Rights & Collections
Remotedoar SUAVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 20, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (new_body) la 2026-10-24 04:21 UTC, corp de 767112 octeți.