RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Study.com C

2 posturi deschise100% remoteIndiaFilipineStatele Unite ale Americii

Tehnologie educaționalăCompanie non-techPonderea IT: 0% din 2 posturi

Creație, media și redactare60%
Marketing și comunicare40%
5joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
2posturi distincte (2.5 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-24)
37deschise pe pagina de cariere, orice vechime
162vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 37 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 518 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

112
120
010
021
033
041
051
063
070
086
094
105

Mod de lucru

Remote5 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 40%

Rol

Creație, media și redactare3 · 60%
Marketing și comunicare2 · 40%

Țări

India2
Filipine2
Statele Unite ale Americii1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Study.com C·Tehnologie educațională·Remote Indiaoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Study.com C·Tehnologie educațională·Remote Philippinesoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Study.com C·Tehnologie educațională·Remote USoriginal ↗
Remotedoar SUACreație, media și redactare
Original: Remote SEO Content Editor – AI Search & AEO
Study.com C·Tehnologie educațională·Remote Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Remote SEO Content Editor – AI Search & AEO
Study.com C·Tehnologie educațională·Remote Philippinesoriginal ↗
RemoteSeniorMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 17, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:21 UTC, corp de 309370 octeți.