Rocket Money
7 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 57% din 7 posturi
Date și machine learning43%
Dezvoltare frontend14%
Operațiuni și administrație14%
Produs și design14%
Strategie, consultanță și analiză14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
49vârsta mediană, zile
57%IT (4)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 458 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Senior3 · 43%
Mid-level2 · 29%
Staff1 · 14%
Rol
Date și machine learning3 · 43%
Operațiuni și administrație1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Produs și design1 · 14%
Dezvoltare frontend1 · 14%
Țări
Statele Unite ale Americii7
Orașe
San Francisco5
New York City1
Detroit1
Joburi din ultimele 30 de zile
Analytics Engineer Senior
acum 13 hOriginal: Senior Analytics Engineer
USD 150K–190K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learning
Data Analyst, Operațiuni
acum 1 ziOriginal: Data Analyst, Operations
USD 120K–160K / anRemotedoar SUAMid-levelDate și machine learningSQL
USD 120K–160K / anRemotedoar SUAMid-levelOperațiuni și administrație
Analist/ă Senior, Fraude și AML
acum 1 ziOriginal: Senior Analyst, Fraud and AML
USD 100K–125K / anRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Senior Product Manager, Investiții
acum 9 zileOriginal: Senior Product Manager, Invest
USD 150K–190K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Software Engineer, Sisteme de Design
acum 18 zileOriginal: Software Engineer, Design Systems
USD 130K–170K / anRemotedoar SUADezvoltare frontendTypeScript
Staff Applied AI Engineer
acum 29 de zileUSD 270K / anRemotedoar SUAStaffDate și machine learningTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 98, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:21 UTC, corp de 184458 octeți.