RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Denne side findes på Dansk.Skift×

← înapoi

Rocket Money

7 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii

Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 57% din 7 posturi

Date și machine learning43%
Dezvoltare frontend14%
Operațiuni și administrație14%
Produs și design14%
Strategie, consultanță și analiză14%
7joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
49vârsta mediană, zile
57%IT (4)
0%în Europa (0)
100%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 458 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
051
062
071
081
096
106

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Senior3 · 43%
Mid-level2 · 29%
Staff1 · 14%

Rol

Date și machine learning3 · 43%
Operațiuni și administrație1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Produs și design1 · 14%
Dezvoltare frontend1 · 14%

Țări

Statele Unite ale Americii7

Orașe

San Francisco5
New York City1
Detroit1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Analytics Engineer
Rocket Money·Aerospațial și apărare·San Francisco, CA, Washington, D.C., New York City, N.Y., Detroit, MI, Phoenix, AZ, Miami, FL, Denver, CO., Remote (USA)original ↗
USD 150K–190K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learning
Original: Data Analyst, Operations
Rocket Money·Aerospațial și apărare·San Francisco, CA, Washington, D.C., New York City, N.Y., Detroit, MI, Phoenix, AZ, Miami, FL, Denver, CO., Remote (USA)original ↗
USD 120K–160K / anRemotedoar SUAMid-levelDate și machine learningSQL
Rocket Money·Aerospațial și apărare·Remote (US), New York City, NY, San Francisco, CA, Washington, D.C., Detroit, MIoriginal ↗
USD 120K–160K / anRemotedoar SUAMid-levelOperațiuni și administrație
Original: Senior Analyst, Fraud and AML
Rocket Money·Aerospațial și apărare·Detroit, Michigan, United States, New York, New York, United States, Remote(EST), Remote, San Francisco, California, United States, Washington, District of Columbia, United Statesoriginal ↗
USD 100K–125K / anRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Original: Senior Product Manager, Invest
Rocket Money·Aerospațial și apărare·Washington, D.C., New York, NY, San Francisco, CA, Remote (US)original ↗
USD 150K–190K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design
Original: Software Engineer, Design Systems
Rocket Money·Aerospațial și apărare· San Francisco, CA, Washington, D.C., New York City, N.Y., Remote (USA)original ↗
USD 130K–170K / anRemotedoar SUADezvoltare frontendTypeScript
Rocket Money·Aerospațial și apărare·San Francisco, CA, Washington, D.C., New York City, NY, Remote (USA)original ↗
USD 270K / anRemotedoar SUAStaffDate și machine learningTypeScript

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 98, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:21 UTC, corp de 184458 octeți.