RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 5 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

Udacity

5 posturi deschise100% remoteCanada

Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 20% din 5 posturi

Educație și predare29%
Suport IT și administrare14%
Meserii, construcții și producție14%
Altele43%
7joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1.4 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
24deschise pe pagina de cariere, orice vechime
170vârsta mediană, zile
14%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 24 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1765 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

112
120
011
023
030
040
055
060
071
081
090
107

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level3 · 43%

Rol

Educație și predare2 · 29%
Suport IT și administrare1 · 14%
Meserii, construcții și producție1 · 14%

Țări

Canada1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Udacity·US, Canada (Remote / Onsite)original ↗
RemoteSuport IT și administrare
RemoteMid-levelEducație și predare
RemoteMid-levelMeserii, construcții și producție
Original: On-Call Maintenance Specialist, School of Cloud - Contract Role (India)
RemoteMid-levelEducație și predare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 100, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:13 UTC, corp de 333745 octeți.