Udacity
5 posturi deschise100% remoteCanada
Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 20% din 5 posturi
Educație și predare29%
Suport IT și administrare14%
Meserii, construcții și producție14%
Altele43%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 5 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1.4 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
24deschise pe pagina de cariere, orice vechime
170vârsta mediană, zile
14%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 24 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1765 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 43%
Rol
Educație și predare2 · 29%
Suport IT și administrare1 · 14%
Meserii, construcții și producție1 · 14%
Țări
Canada1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Remote
Remote
Remote
SAP Authorized Trainer - United States & Canada
acum 16 zileRemoteSuport IT și administrare
RemoteMid-levelEducație și predare
RemoteMid-levelMeserii, construcții și producție
Original: On-Call Maintenance Specialist, School of Cloud - Contract Role (India)
RemoteMid-levelEducație și predare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 100, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:13 UTC, corp de 333745 octeți.