WITHIN
12 posturi deschise12% remoteStatele Unite ale AmericiiColumbiaMexic
E-commerce și retailCompanie non-techPonderea IT: 0% din 12 posturi
Management executiv și conducere38%
Marketing și comunicare21%
Creație, media și redactare17%
Strategie, consultanță și analiză12%
Vânzări8%
Operațiuni și administrație4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
24joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (2 anunțuri fiecare)
10publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
82deschise pe pagina de cariere, orice vechime
175vârsta mediană, zile
0%IT (0)
4%în Europa (1)
12%remote
33%cu salariu
Indicator de mărime: 82 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1151 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat17 · 71%
Hibrid4 · 17%
Remote3 · 12%
Nivel de experiență
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Mid-level1 · 4%
Rol
Management executiv și conducere9 · 38%
Marketing și comunicare5 · 21%
Creație, media și redactare4 · 17%
Strategie, consultanță și analiză3 · 12%
Vânzări2 · 8%
Operațiuni și administrație1 · 4%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Columbia7
Mexic7
Germania1
Regatul Unit1
Orașe
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Joburi din ultimele 30 de zile
Community Manager (Freelancer)
acum 1 ziMarketing și comunicare
Operations Associate
acum 2 zileHibridJuniorOperațiuni și administrație
Coordonator/oare Creație Senior
acum 3 zileOriginal: Senior Creative Lead
SeniorCreație, media și redactare
Senior Programmatic Strategist
acum 7 zileUSD 1–95K / anSeniorStrategie, consultanță și analiză
Manager Google Ad Senior
acum 7 zileOriginal: Google Ad Senior Manager
USD 1–95K / anStaffManagement executiv și conducere
Google Ad Manager
acum 7 zileUSD 1–95K / anManagement executiv și conducere
Digital Associate Director
acum 7 zileUSD 62,4K–220K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Pitch Deck Designer - Freelance
acum 7 zileRemoteMid-levelCreație, media și redactare
Specialist/ă Creativ AI - Freelance
acum 8 zileOriginal: AI Creative Specialist - Freelance
RemoteCreație, media și redactare
Specialist/ă Creativ AI - Freelance
acum 8 zileOriginal: AI Creative Specialist - Freelance
RemoteCreație, media și redactare
Community Manager (Freelancer)
acum 16 zileMarketing și comunicare
Community Manager (Freelancer)
acum 16 zileMarketing și comunicare
Director/oare Paid Media - Europe
acum 17 zileOriginal: Paid Media Director - Europe
StaffMarketing și comunicare
Telehealth Paid Media Director
acum 17 zileUSD 63,9K–135K / anHibridStaffMarketing și comunicare
Senior Programmatic Strategist
acum 17 zileSeniorStrategie, consultanță și analiză
Senior Programmatic Strategist
acum 17 zileSeniorStrategie, consultanță și analiză
Manager Google Ad Senior
acum 17 zileOriginal: Google Ad Senior Manager
StaffManagement executiv și conducere
Manager Google Ad Senior
acum 17 zileOriginal: Google Ad Senior Manager
USD 3–120K / anStaffManagement executiv și conducere
Manager Google Ad Senior
acum 17 zileOriginal: Google Ad Senior Manager
StaffManagement executiv și conducere
Google Ad Manager
acum 17 zileManagement executiv și conducere
Google Ad Manager
acum 17 zileUSD 3–120K / anManagement executiv și conducere
Google Ad Manager
acum 17 zileManagement executiv și conducere
Creative Account Manager
acum 18 zileVânzări
Account Manager Creativ - NYC
acum 22 de zileOriginal: Creative Account Manager - NYC
USD 62,4K–110K / anHibridVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:15 UTC, corp de 1297347 octeți.