Comfrt
22 de posturi deschise50% remoteStatele Unite ale Americii
E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 9% din 22 posturi
Retail și magazine27%
Management executiv și conducere14%
Operațiuni și administrație9%
Dezvoltare software (general)9%
Vânzări4%
Finanțe și juridic4%
Creație, media și redactare4%
Altele9%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 22 de posturi în căutare
22joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
30vârsta mediană, zile
9%IT (2)
0%în Europa (0)
50%remote
9%cu salariu
Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 81 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote11 · 50%
Mod de lucru nespecificat7 · 32%
Hibrid4 · 18%
Nivel de experiență
Senior10 · 45%
Staff3 · 14%
Mid-level2 · 9%
Junior2 · 9%
Rol
Retail și magazine6 · 27%
Management executiv și conducere3 · 14%
Operațiuni și administrație2 · 9%
Dezvoltare software (general)2 · 9%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Customer success și suport1 · 5%
Produs și design1 · 5%
Creație, media și redactare1 · 5%
Țări
Statele Unite ale Americii21
Orașe
Bloomington2
Joburi din ultimele 30 de zile
Merchant and Commercial Strategy
acum 1 ziRemoteStrategie, consultanță și analiză
Original: Product Development Manager - Athleisure & Outerwear
HibridManagement executiv și conducere
Senior Product Development Manager - Toys
acum 3 zileHibridSeniorManagement executiv și conducere
B2B Customer Experience Manager
acum 4 zileRemoteSeniorCustomer success și suport
Specialist/ă Operațiuni Produs
acum 4 zileOriginal: Product Operations Specialist
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Manager Adjunct Vizual Magazin
acum 4 zileOriginal: Assistant Visual Store Manager
USD 65K–75K / anSeniorRetail și magazine
Manager Operațiuni Merchandising
acum 8 zileOriginal: Merchandising Operations Manager
SeniorRetail și magazine
CAD & Graphic Designer
acum 8 zileRemoteSeniorProdus și design
Coordonator/oare Merchandising
acum 8 zileOriginal: Merchandise Coordinator
HibridMid-levelRetail și magazine
Manager Inginerie Calitate
acum 9 zileOriginal: Quality Engineering Manager
RemoteStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Senior Designer, Toys
acum 9 zileRemoteSeniorCreație, media și redactare
Sales Associate
acum 10 zileJuniorVânzări
Site Merchandising Coordinator
acum 21 de zileRemoteJuniorRetail și magazine
Reprezentant/ă Interacțiune Comunitate (Tură de Noapte)
acum 24 de zileOriginal: Community Interaction Representative (Overnight Shift)
Reprezentant/ă Interacțiune Comunitară (Tura de Zi)
acum 24 de zileOriginal: Community Interaction Representative (Day Time Shift)
Manager, Visual Merchandising Retail (Hybrid)
acum 25 de zileOriginal: Manager, Retail Visual Merchandising (Hybrid)
HibridStaffRetail și magazine
Senior Director International
acum 28 de zileRemoteStaffManagement executiv și conducere
Production & Project Manager
acum 28 de zileRemoteSeniorMeserii, construcții și producție
Dezvoltator/oare de Produs - Home
acum 28 de zileOriginal: Product Developer - Home
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
TikTok Shop UK Health & Compliance Supervisor (US-Based)
acum 29 de zileRemoteFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 270, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:43 UTC, corp de 529355 octeți.