RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← înapoi

Comfrt

22 de posturi deschise50% remoteStatele Unite ale Americii

E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 9% din 22 posturi

Retail și magazine27%
Management executiv și conducere14%
Operațiuni și administrație9%
Dezvoltare software (general)9%
Vânzări4%
Finanțe și juridic4%
Creație, media și redactare4%
Altele9%
22joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
30vârsta mediană, zile
9%IT (2)
0%în Europa (0)
50%remote
9%cu salariu

Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 81 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
088
0922
1015

Mod de lucru

Remote11 · 50%
Mod de lucru nespecificat7 · 32%
Hibrid4 · 18%

Nivel de experiență

Senior10 · 45%
Staff3 · 14%
Mid-level2 · 9%
Junior2 · 9%

Rol

Retail și magazine6 · 27%
Management executiv și conducere3 · 14%
Operațiuni și administrație2 · 9%
Dezvoltare software (general)2 · 9%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Customer success și suport1 · 5%
Produs și design1 · 5%
Creație, media și redactare1 · 5%

Țări

Statele Unite ale Americii21

Orașe

Bloomington2

Joburi din ultimele 30 de zile

Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteStrategie, consultanță și analiză
Original: Product Development Manager - Athleisure & Outerwear
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
HibridManagement executiv și conducere
Comfrt·E-commerce și retail·united Statesoriginal ↗
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Original: Operations Lead
Comfrt·E-commerce și retail·Bloomington, Minnesotaoriginal ↗
SeniorOperațiuni și administrație
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorCustomer success și suport
Original: Product Operations Specialist
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Original: Assistant Visual Store Manager
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
USD 65K–75K / anSeniorRetail și magazine

Manager Magazin

acum 4 zile
Original: Store Manager
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
USD 75K–85K / anSeniorRetail și magazine
Original: Merchandising Operations Manager
Comfrt·E-commerce și retail·united statesoriginal ↗
SeniorRetail și magazine
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Merchandise Coordinator
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
HibridMid-levelRetail și magazine
Original: Quality Engineering Manager
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteStaffDezvoltare software (general)TypeScript
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorCreație, media și redactare

Sales Associate

acum 10 zile
Comfrt·E-commerce și retail·Bloomington, Minnesota original ↗
JuniorVânzări
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteJuniorRetail și magazine
Original: Community Interaction Representative (Overnight Shift)
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
Original: Community Interaction Representative (Day Time Shift)
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
Original: Manager, Retail Visual Merchandising (Hybrid)
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
HibridStaffRetail și magazine
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorMeserii, construcții și producție
Original: Product Developer - Home
Comfrt·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare software (general)
Comfrt·E-commerce și retail· Remoteoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 270, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:43 UTC, corp de 529355 octeți.