RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

Atari

10 posturi deschise70% remoteStatele Unite ale AmericiiAustraliaIndia

Gaming și pariuriCompanie de produse softwarePonderea IT: 30% din 10 posturi

Creație, media și redactare60%
Dezvoltare software (general)20%
QA și testare10%
Produs și design10%
10joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
30%IT (3)
20%în Europa (2)
70%remote
30%cu salariu

Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 94 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
097
108

Mod de lucru

Remote7 · 70%
Hibrid2 · 20%
Mod de lucru nespecificat1 · 10%

Nivel de experiență

Senior5 · 50%
Junior1 · 10%

Rol

Creație, media și redactare6 · 60%
Dezvoltare software (general)2 · 20%
QA și testare1 · 10%
Produs și design1 · 10%

Țări

Statele Unite ale Americii7
Australia3
India2

Orașe

Melbourne3
Delhi2

Joburi din ultimele 30 de zile

Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote); Atari Europe (Remote); Delhi, India; Remoteoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Original: Asset Designer: Platform Games
Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote); Atari Europe (Remote); Remoteoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Atari ·Gaming și pariuri·Delhi, Indiaoriginal ↗
QA și testare
Original: Senior UX Designer (Mobile)
Atari ·Gaming și pariuri·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
HibridSeniorProdus și design
Original: Senior Producer
Atari ·Gaming și pariuri·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
HibridSeniorCreație, media și redactare
Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote); Melbourne, Victoria, Australia; Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorCreație, media și redactare

Publishing Producer

acum 21 de zile
Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote)original ↗
USD 100K–115K / anRemotedoar SUACreație, media și redactare

Designer Industrial

acum 21 de zile
Original: Industrial Designer
Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote)original ↗
USD 90K–100K / anRemotedoar SUASeniorCreație, media și redactare
Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote); Implicit Conversionsoriginal ↗
Remotedoar SUASeniorDezvoltare software (general)CC++Lua
Original: Junior Generalist Engineer (Video Games)
Atari ·Gaming și pariuri·Atari - US (Remote); Implicit Conversionsoriginal ↗
USD 65K–85K / anRemotedoar SUAJuniorDezvoltare software (general)CC++Lua

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:15 UTC, corp de 205952 octeți.