Atari
10 posturi deschise70% remoteStatele Unite ale AmericiiAustraliaIndia
Gaming și pariuriCompanie de produse softwarePonderea IT: 30% din 10 posturi
Creație, media și redactare60%
Dezvoltare software (general)20%
QA și testare10%
Produs și design10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
30%IT (3)
20%în Europa (2)
70%remote
30%cu salariu
Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 94 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 70%
Hibrid2 · 20%
Mod de lucru nespecificat1 · 10%
Nivel de experiență
Senior5 · 50%
Junior1 · 10%
Rol
Creație, media și redactare6 · 60%
Dezvoltare software (general)2 · 20%
QA și testare1 · 10%
Produs și design1 · 10%
Țări
Statele Unite ale Americii7
Australia3
India2
Orașe
Melbourne3
Delhi2
Joburi din ultimele 30 de zile
Game Producer: Platform Games
acum 2 zileRemoteCreație, media și redactare
Designer/ă Active: Jocuri de Platformă
acum 2 zileOriginal: Asset Designer: Platform Games
RemoteCreație, media și redactare
QA Engineer: Platform Games
acum 4 zileQA și testare
Designer UX Senior (Mobile)
acum 16 zileOriginal: Senior UX Designer (Mobile)
HibridSeniorProdus și design
Senior Mobile Producer
acum 16 zileRemoteSeniorCreație, media și redactare
Publishing Producer
acum 21 de zileUSD 100K–115K / anRemotedoar SUACreație, media și redactare
Designer Industrial
acum 21 de zileOriginal: Industrial Designer
USD 90K–100K / anRemotedoar SUASeniorCreație, media și redactare
Senior Generalist Engineer (Video Games)
acum 28 de zileRemotedoar SUASeniorDezvoltare software (general)CC++Lua
Inginer/ă Generalist/ă Junior (Jocuri Video)
acum 28 de zileOriginal: Junior Generalist Engineer (Video Games)
USD 65K–85K / anRemotedoar SUAJuniorDezvoltare software (general)CC++Lua
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:15 UTC, corp de 205952 octeți.