RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 8 min
Română
Autentificare

← înapoi

Feedzai

4 posturi deschise100% remotePortugaliaStatele Unite ale AmericiiColumbia

Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 0% din 4 posturi

Finanțe și juridic50%
Marketing și comunicare25%
Creație, media și redactare25%
4joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
4posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
20deschise pe pagina de cariere, orice vechime
78vârsta mediană, zile
0%IT (0)
50%în Europa (2)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 20 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2662 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
123
010
020
031
040
050
061
072
083
095
103

Mod de lucru

Remote4 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 50%
Mid-level1 · 25%

Rol

Finanțe și juridic2 · 50%
Creație, media și redactare1 · 25%
Marketing și comunicare1 · 25%

Țări

Portugalia2
Statele Unite ale Americii1
Columbia1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Risk & AI Business Analyst
Feedzai·Fintech și plăți·Portugaloriginal ↗
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Feedzai·Fintech și plăți·Portugaloriginal ↗
RemoteMid-levelCreație, media și redactare
Original: Senior Integrated Campaign Manager
Feedzai·Fintech și plăți·US Remote original ↗
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare

Risk&AI Manager

acum 25 de zile
Feedzai·Fintech și plăți·Colombia Remoteoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 39, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:25 UTC, corp de 239094 octeți.