Feedzai
4 posturi deschise100% remotePortugaliaStatele Unite ale AmericiiColumbia
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 0% din 4 posturi
Finanțe și juridic50%
Marketing și comunicare25%
Creație, media și redactare25%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 4 posturi în căutare
4joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
4posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
20deschise pe pagina de cariere, orice vechime
78vârsta mediană, zile
0%IT (0)
50%în Europa (2)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 20 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2662 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 100%
Nivel de experiență
Senior2 · 50%
Mid-level1 · 25%
Rol
Finanțe și juridic2 · 50%
Creație, media și redactare1 · 25%
Marketing și comunicare1 · 25%
Țări
Portugalia2
Statele Unite ale Americii1
Columbia1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Business Analyst Risc & AI Senior
acum 2 zileOriginal: Senior Risk & AI Business Analyst
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Instructional Designer
acum 10 zileRemoteMid-levelCreație, media și redactare
Manager Campanii Integrate Senior
acum 15 zileOriginal: Senior Integrated Campaign Manager
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Risk&AI Manager
acum 25 de zileRemoteFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 39, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:25 UTC, corp de 239094 octeți.