RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← înapoi

iFIT

12 posturi deschise67% remoteStatele Unite ale Americii

Alimente, băuturi și bunuri de larg consumCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 12 posturi

Management executiv și conducere33%
Marketing și comunicare25%
Vânzări8%
Date și machine learning8%
QA și testare8%
Operațiuni și administrație8%
Finanțe și juridic8%
12joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
27deschise pe pagina de cariere, orice vechime
31vârsta mediană, zile
17%IT (2)
0%în Europa (0)
67%remote
75%cu salariu

Indicator de mărime: 27 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 147 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
051
060
072
086
097
1011

Mod de lucru

Remote8 · 67%
Mod de lucru nespecificat4 · 33%

Nivel de experiență

Staff2 · 17%
Conducere (C-level)2 · 17%
Senior1 · 8%
Mid-level1 · 8%
Junior1 · 8%

Rol

Management executiv și conducere4 · 33%
Marketing și comunicare3 · 25%
Finanțe și juridic1 · 8%
Operațiuni și administrație1 · 8%
Date și machine learning1 · 8%
Vânzări1 · 8%
QA și testare1 · 8%

Țări

Statele Unite ale Americii4

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
USD 155K–165K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
RemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Technical Publications Manager
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Logan, Utah original ↗
USD 112K–120K / anManagement executiv și conducere
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·United Statesoriginal ↗
USD 100K–115K / anSeniorFinanțe și juridic
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
RemoteMarketing și comunicare
Original: 3PL Operations Manager - Bilingual (English/Spanish)
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
USD 85K–95K / anRemoteMid-levelOperațiuni și administrațiespaniolă obligatorie

Junior AI Engineer

acum 15 zile
Original: Junior AI Engineer
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
USD 60K–70K / anRemoteJuniorDate și machine learningJavaScriptPythonSQL
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
USD 180K–200K / anRemoteMarketing și comunicare
Original: VP, Subscription Product
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Remote original ↗
USD 200K–225K / anRemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere

Agent/ă Inside Sales

acum 21 de zile
Original: Inside Sales Agent
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Logan, Utahoriginal ↗
USD 7–7,5 / orăVânzări
Original: Software Quality Assurance Tester I
iFIT·Alimente, băuturi și bunuri de larg consum·Logan, UToriginal ↗
USD 18–20 / orăQA și testare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:15 UTC, corp de 415767 octeți.