iFIT
12 posturi deschise67% remoteStatele Unite ale Americii
Alimente, băuturi și bunuri de larg consumCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 12 posturi
Management executiv și conducere33%
Marketing și comunicare25%
Vânzări8%
Date și machine learning8%
QA și testare8%
Operațiuni și administrație8%
Finanțe și juridic8%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
12joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
27deschise pe pagina de cariere, orice vechime
31vârsta mediană, zile
17%IT (2)
0%în Europa (0)
67%remote
75%cu salariu
Indicator de mărime: 27 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 147 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote8 · 67%
Mod de lucru nespecificat4 · 33%
Nivel de experiență
Staff2 · 17%
Conducere (C-level)2 · 17%
Senior1 · 8%
Mid-level1 · 8%
Junior1 · 8%
Rol
Management executiv și conducere4 · 33%
Marketing și comunicare3 · 25%
Finanțe și juridic1 · 8%
Operațiuni și administrație1 · 8%
Date și machine learning1 · 8%
Vânzări1 · 8%
QA și testare1 · 8%
Țări
Statele Unite ale Americii4
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Director of Commercial Marketing
acum 1 ziUSD 155K–165K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
VP, International DTC
acum 8 zileRemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere
Manager Publicații Tehnice
acum 9 zileOriginal: Technical Publications Manager
USD 112K–120K / anManagement executiv și conducere
Senior FP&A Analyst - Corprate
acum 9 zileUSD 100K–115K / anSeniorFinanțe și juridic
International Growth Marketing Manager
acum 11 zileRemoteMarketing și comunicare
Original: 3PL Operations Manager - Bilingual (English/Spanish)
USD 85K–95K / anRemoteMid-levelOperațiuni și administrațiespaniolă obligatorie
Junior AI Engineer
acum 15 zileOriginal: Junior AI Engineer
USD 60K–70K / anRemoteJuniorDate și machine learningJavaScriptPythonSQL
Growth Product Leader
acum 18 zileUSD 180K–200K / anRemoteMarketing și comunicare
VP, Produs Abonamente
acum 18 zileOriginal: VP, Subscription Product
USD 200K–225K / anRemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere
Tester Asigurarea Calității Software I
acum 23 de zileOriginal: Software Quality Assurance Tester I
USD 18–20 / orăQA și testare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:15 UTC, corp de 415767 octeți.