OpenSpace
7 posturi deschise86% remoteGermaniaEmiratele Arabe Unite
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 0% din 7 posturi
Vânzări29%
Produs și design29%
Marketing și comunicare14%
Customer success și suport14%
Strategie, consultanță și analiză14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
0%IT (0)
29%în Europa (2)
86%remote
29%cu salariu
Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 116 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 86%
Mod de lucru nespecificat1 · 14%
Nivel de experiență
Senior3 · 43%
Mid-level1 · 14%
Rol
Produs și design2 · 29%
Vânzări2 · 29%
Customer success și suport1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Marketing și comunicare1 · 14%
Țări
Germania2
Emiratele Arabe Unite1
Orașe
Dubai1
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Product Designer
acum 1 ziUSD 140K–195K / anRemoteSeniorProdus și design
Customer Success Manager I
acum 1 ziOriginal: Customer Success Manager I
USD 80K–100K / anRemoteMid-levelCustomer success și suport
Inside Sales Representative
acum 2 zileRemoteVânzărigermană obligatorie
Solutions Consultant
acum 2 zileRemoteStrategie, consultanță și analizăgermană obligatorie
Sr. Product Marketing Manager
acum 9 zileSeniorMarketing și comunicare
Sr. Account Executive - Middle East (Dubai)
acum 22 de zileRemoteSeniorVânzări
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 21, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:24 UTC, corp de 77001 octeți.