RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 4 min
Română
Autentificare

← înapoi

OpenSpace

7 posturi deschise86% remoteGermaniaEmiratele Arabe Unite

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 0% din 7 posturi

Vânzări29%
Produs și design29%
Marketing și comunicare14%
Customer success și suport14%
Strategie, consultanță și analiză14%
7joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
0%IT (0)
29%în Europa (2)
86%remote
29%cu salariu

Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 116 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
081
090
107

Mod de lucru

Remote6 · 86%
Mod de lucru nespecificat1 · 14%

Nivel de experiență

Senior3 · 43%
Mid-level1 · 14%

Rol

Produs și design2 · 29%
Vânzări2 · 29%
Customer success și suport1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Marketing și comunicare1 · 14%

Țări

Germania2
Emiratele Arabe Unite1

Orașe

Dubai1

Joburi din ultimele 30 de zile

OpenSpace·AI și date·U.S.original ↗
USD 140K–195K / anRemoteSeniorProdus și design
Original: Customer Success Manager I
OpenSpace·AI și date·U.S.original ↗
USD 80K–100K / anRemoteMid-levelCustomer success și suport
OpenSpace·AI și date·Germanyoriginal ↗
RemoteVânzărigermană obligatorie
OpenSpace·AI și date·Germanyoriginal ↗
RemoteStrategie, consultanță și analizăgermană obligatorie

Product Designer

acum 8 zile
Original: Product Designer
OpenSpace·AI și date·Bosniaoriginal ↗
RemoteProdus și design
OpenSpace·AI și date·U.S.original ↗
SeniorMarketing și comunicare
OpenSpace·AI și date·Dubai, Dubai, United Arab Emiratesoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 21, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:24 UTC, corp de 77001 octeți.