RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← înapoi

Remote People

9 posturi deschise67% remoteChinaFilipine

HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 11% din 9 posturi

Resurse umane / HR / recrutare22%
Customer success și suport22%
Vânzări11%
Dezvoltare full-stack11%
Marketing și comunicare11%
Operațiuni și administrație11%
Altele11%
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
24vârsta mediană, zile
11%IT (1)
0%în Europa (0)
67%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 64 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
097
107

Mod de lucru

Remote6 · 67%
Mod de lucru nespecificat3 · 33%

Nivel de experiență

Mid-level3 · 33%
Senior2 · 22%
Junior1 · 11%

Rol

Customer success și suport2 · 22%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 22%
Dezvoltare full-stack1 · 11%
Operațiuni și administrație1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Vânzări1 · 11%

Țări

China3
Filipine1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Remote People·HR tech·APAC or China (Remote)original ↗
RemoteDezvoltare full-stackJavaPythonTypeScript
Original: Customer Success Manager
Customer success și suport
Original: Onboarding Specialist Americas
Mid-level
Original: Revenue Operations Manager
SeniorOperațiuni și administrație
Original: Growth & Field Marketing Manager (Brand, Social & Events)
Remote People·HR tech·Remote - Americasoriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare

SDR LATAM

acum 22 de zile
Original: SDR LATAM
Remote People·HR tech·Remote - LATAMoriginal ↗
RemoteJuniorVânzări
Remote People·HR tech·Remote - Philippinesoriginal ↗
RemoteResurse umane / HR / recrutare
Remote People·HR tech·Remote - EMEAoriginal ↗
RemoteSeniorResurse umane / HR / recrutare
Remote People·HR tech·Remote - EMEAoriginal ↗
RemoteMid-levelCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 45, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:15 UTC, corp de 195677 octeți.