Remote People
9 posturi deschise67% remoteChinaFilipine
HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 11% din 9 posturi
Resurse umane / HR / recrutare22%
Customer success și suport22%
Vânzări11%
Dezvoltare full-stack11%
Marketing și comunicare11%
Operațiuni și administrație11%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
24vârsta mediană, zile
11%IT (1)
0%în Europa (0)
67%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 64 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 67%
Mod de lucru nespecificat3 · 33%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 33%
Senior2 · 22%
Junior1 · 11%
Rol
Customer success și suport2 · 22%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 22%
Dezvoltare full-stack1 · 11%
Operațiuni și administrație1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Vânzări1 · 11%
Țări
China3
Filipine1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Full Stack Engineer (APAC)
acum 3 zileRemoteDezvoltare full-stackJavaPythonTypeScript
Manager Operațiuni Venituri
acum 11 zileOriginal: Revenue Operations Manager
SeniorOperațiuni și administrație
Original: Growth & Field Marketing Manager (Brand, Social & Events)
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Payroll Specialist, EMEA
acum 22 de zileRemoteResurse umane / HR / recrutare
Senior HR Compliance & Escalations Specialist – EMEA
acum 24 de zileRemoteSeniorResurse umane / HR / recrutare
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 45, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:15 UTC, corp de 195677 octeți.