Campus
8 posturi deschise20% remoteStatele Unite ale Americii
Tehnologie educaționalăCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 8 posturi
Educație și predare50%
Marketing și comunicare10%
Suport IT și administrare10%
Finanțe și juridic10%
Produs și design10%
Altele10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
24vârsta mediană, zile
10%IT (1)
0%în Europa (0)
20%remote
90%cu salariu
Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 101 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid8 · 80%
Remote2 · 20%
Nivel de experiență
Junior6 · 60%
Senior1 · 10%
Rol
Educație și predare5 · 50%
Finanțe și juridic1 · 10%
Produs și design1 · 10%
Suport IT și administrare1 · 10%
Marketing și comunicare1 · 10%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Orașe
Atlanta3
Austin3
New York City2
Phoenix1
Joburi din ultimele 30 de zile
Finance Teaching Assistant
acum 1 ziRemoteFinanțe și juridic
Senior Product Manager, Core Systems
acum 4 zileUSD 160K–190K / anHibridSeniorProdus și design
Student Success Team Lead
acum 14 zileUSD 65K–75K / anHibridJuniorEducație și predare
Student Success Team Lead
acum 14 zileUSD 72K–82K / anRemotedoar SUAJuniorEducație și predare
Student Success Coach
acum 14 zileUSD 47K–56K / anHibridJuniorEducație și predare
Consilier/ă Admiteri
acum 15 zileOriginal: Admissions Counselor
USD 52K–60K / anHibridEducație și predare
Student Success Coach
acum 17 zileUSD 50K–60K / anHibridJuniorEducație și predare
Specialist/ă Suport IT
acum 17 zileOriginal: IT Support Specialist
USD 47K–56K / anHibridSuport IT și administrare
Asociat/ă Performance Marketing
acum 22 de zileOriginal: Performance Marketing Associate
USD 100K–110K / anHibridJuniorMarketing și comunicare
Specialist/ă Conturi Studenți
acum 24 de zileOriginal: Student Accounts Specialist
USD 47K–60K / anHibridJunior
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:06 UTC, corp de 232167 octeți.