Crux
9 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
Energie și climăCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 11% din 9 posturi
Finanțe și juridic22%
Date și machine learning11%
Marketing și comunicare11%
Resurse umane / HR / recrutare11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Altele33%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-12)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
36vârsta mediană, zile
11%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
11%cu salariu
Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 555 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 100%
Nivel de experiență
Staff4 · 44%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Mid-level1 · 11%
Rol
Finanțe și juridic2 · 22%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Date și machine learning1 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Sr. Lead, Marketing Strategy, Capital Formation
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Data Engineer
acum 8 zileUSD 130K–180K / anRemoteMid-levelDate și machine learningPythonSQL
RemoteStaffFinanțe și juridic
Manager Senior, Capital Bancar Strategic
acum 11 zileOriginal: Senior Manager, Strategic Bank Capital
RemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Associate, Structuring (Debt Capital Markets)
acum 14 zileRemoteJunior
Associate, Structuring (Tax/Preferred Equity)
acum 14 zileRemoteJuniorFinanțe și juridic
Senior Principal, Debt Capital Markets
acum 21 de zileRemoteStaff
Principal, Piețe de Capital de Datorie
acum 21 de zileOriginal: Principal, Debt Capital Markets
RemoteStaff
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:05 UTC, corp de 388450 octeți.