RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← înapoi

Crux

9 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii

Energie și climăCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 11% din 9 posturi

Finanțe și juridic22%
Date și machine learning11%
Marketing și comunicare11%
Resurse umane / HR / recrutare11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Altele33%
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-12)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
36vârsta mediană, zile
11%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
11%cu salariu

Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 555 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
051
060
070
084
092
109

Mod de lucru

Remote9 · 100%

Nivel de experiență

Staff4 · 44%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Mid-level1 · 11%

Rol

Finanțe și juridic2 · 22%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Date și machine learning1 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii9

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Recruiter, Commercial
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteResurse umane / HR / recrutare
Original: Sr. Lead, Marketing Strategy, Capital Formation
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteSeniorMarketing și comunicare

Data Engineer

acum 8 zile
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
USD 130K–180K / anRemoteMid-levelDate și machine learningPythonSQL
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteStaffFinanțe și juridic
Original: Senior Manager, Strategic Bank Capital
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteJunior
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteJuniorFinanțe și juridic
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteStaff
Original: Principal, Debt Capital Markets
Crux·Energie și climă·Remote (US)original ↗
RemoteStaff

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:05 UTC, corp de 388450 octeți.