EverAI
7 posturi deschise100% remoteCipruPoloniaSpania
E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 14% din 7 posturi
Marketing și comunicare28%
Produs și design22%
Date și machine learning2%
Customer success și suport2%
Altele45%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
40joburi, ultimele 30 de zile
20noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (5.7 anunțuri fiecare)
18publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
46deschise pe pagina de cariere, orice vechime
7vârsta mediană, zile
2%IT (1)
80%în Europa (32)
100%remote
100%cu salariu
Publicare în masă: aceleași posturi sunt publicate de multe ori (de obicei o dată pentru fiecare țară). Numărați posturile, nu anunțurile.
Indicator de mărime: 46 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 53 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote40 · 100%
Nivel de experiență
Senior30 · 75%
Rol
Marketing și comunicare11 · 28%
Produs și design9 · 22%
Customer success și suport1 · 2%
Date și machine learning1 · 2%
Țări
Cipru3
Polonia3
Spania3
Regatul Unit3
Lituania2
Germania2
Malta2
Grecia2
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
EUR 65K–105K / anRemoteSenior
Original: Customer Support Specialist (Full Remote - Philippines)
USD 15K–16K / anRemoteCustomer success și suport
EUR 75K–125K / anRemoteSeniorDate și machine learningPython
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
Original: Product Manager - Trust & Safety (Full Remote - France)
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
Original: Product Manager - Trust & Safety (Full Remote - Cyprus)
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
Original: Product Manager - Trust & Safety (Full Remote - Ireland)
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
USD 95K–125K / anRemoteProdus și design
Manager Afiliați Senior (Full Remote - UK)
acum 8 zileOriginal: Senior Affiliate Manager (Full Remote - UK)
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Senior Affiliate Manager (Full Remote - Greece)
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
EUR 50K–65K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 236, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 05:34 UTC, corp de 1001554 octeți.