Fieldguide
22 de posturi deschise91% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 18% din 22 posturi
Vânzări17%
Marketing și comunicare17%
Customer success și suport17%
Finanțe și juridic13%
Dezvoltare software (general)13%
Securitate IT4%
Operațiuni și administrație4%
Produs și design4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 22 de posturi în căutare
23joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
46deschise pe pagina de cariere, orice vechime
37vârsta mediană, zile
17%IT (4)
13%în Europa (3)
91%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 46 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 315 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote21 · 91%
Hibrid2 · 9%
Nivel de experiență
Senior10 · 43%
Staff7 · 30%
Junior2 · 9%
Mid-level1 · 4%
Rol
Customer success și suport4 · 17%
Vânzări4 · 17%
Marketing și comunicare4 · 17%
Finanțe și juridic3 · 13%
Dezvoltare software (general)3 · 13%
Strategie, consultanță și analiză1 · 4%
Operațiuni și administrație1 · 4%
Management de proiect și program1 · 4%
Țări
Statele Unite ale Americii20
Regatul Unit3
Orașe
San Francisco15
Salt Lake City2
London1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 170K–190K / anRemoteSeniorCustomer success și suport
Implementation Analyst
acum 16 hUSD 84K–99K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză
Manager, Dezvoltare Business
acum 3 zileOriginal: Manager, Business Development
USD 115K–200K / anHibridStaffVânzări
Customer Success Engineer, Consultanță
acum 3 zileOriginal: Customer Success Engineer, Advisory
USD 146K–163K / anRemoteSeniorCustomer success și suport
Mid-Market Account Executive
acum 4 zileUSD 100K–120K / anRemotedoar SUAVânzări
Enterprise Account Executive
acum 4 zileOriginal: Enterprise Account Executive
USD 125K–145K / anRemotedoar SUASeniorVânzări
Senior Implementation Consultant, Audit
acum 9 zileUSD 142K–160K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Manager Senior, Inginerie de Implementare
acum 10 zileOriginal: Senior Manager, Deployed Engineering
USD 210K–305K / anRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)
head of deployed engineering
acum 10 zileOriginal: Head of Deployed Engineering
USD 240K–390K / anRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)
Senior Executive Assistant
acum 10 zileUSD 120K–150K / anRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Implementation Consultant, EMEA
acum 10 zileGBP 73K–77K / anRemoteMid-levelManagement de proiect și program
Senior Software Security Engineer
acum 11 zileUSD 215K–230K / anHibridSeniorSecuritate ITPythonTypeScript
Reprezentant/ă Suport Produs
acum 11 zileOriginal: Product Support Representative
GBP 35K–50K / anRemoteJuniorCustomer success și suport
Reprezentant/ă Suport Produs
acum 11 zileOriginal: Product Support Representative
USD 52K–75K / anRemoteJuniorCustomer success și suport
Staff Product Designer
acum 11 zileUSD 200K–265K / anRemoteStaffProdus și design
Senior Demand Generation Manager
acum 14 zileUSD 150K–175K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
USD 195K–230K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Manager Social Media & Conținut Senior
acum 16 zileOriginal: Senior Social Media & Content Manager
USD 145K–165K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Director/oare, Audit Financiar, EMEA
acum 21 de zileOriginal: Director, Financial Audit, EMEA
GBP 135K–160K / anRemotedoar UKStaffFinanțe și juridic
Director/oare, Transformare Audit
acum 21 de zileOriginal: Director, Audit Transformation
USD 220K–255K / anRemotedoar SUAStaffFinanțe și juridic
Senior Product Marketing Manager, Risk Advisory
acum 22 de zileUSD 195K–230K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Global Account Director
acum 24 de zileUSD 350K–400K / anRemoteStaffVânzări
Software Engineer, Calitate și Automatizare
acum 29 de zileOriginal: Software Engineer, Quality & Automation
USD 130K–240K / anRemotedoar SUADezvoltare software (general)PythonTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 161, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:27 UTC, corp de 664533 octeți.