Linear
8 posturi deschise80% remoteSingaporeAustralia
Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 25% din 8 posturi
Customer success și suport30%
Vânzări20%
Creație, media și redactare20%
Securitate IT10%
Marketing și comunicare10%
Dezvoltare software (general)10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
34deschise pe pagina de cariere, orice vechime
115vârsta mediană, zile
20%IT (2)
20%în Europa (2)
80%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 34 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2005 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote8 · 80%
Hibrid2 · 20%
Nivel de experiență
Senior3 · 30%
Staff1 · 10%
Rol
Customer success și suport3 · 30%
Creație, media și redactare2 · 20%
Vânzări2 · 20%
Marketing și comunicare1 · 10%
Dezvoltare software (general)1 · 10%
Securitate IT1 · 10%
Țări
Singapore6
Australia4
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Specialist/ă Suport Produs, APAC
acum 2 zileOriginal: Product Support Specialist, APAC
RemoteCustomer success și suport
Specialist/ă Suport Produs, APAC
acum 2 zileOriginal: Product Support Specialist, APAC
RemoteCustomer success și suport
Producător/oare Creativ/ă
acum 2 zileOriginal: Creative Producer
RemoteSeniorCreație, media și redactare
Producător/oare Creativ/ă
acum 2 zileOriginal: Creative Producer
RemoteSeniorCreație, media și redactare
Field Marketing Manager
acum 2 zileRemoteMarketing și comunicare
Customer Success Manager, APAC
acum 3 zileRemoteSeniorCustomer success și suport
Solutions Engineer, APAC
acum 3 zileRemoteDezvoltare software (general)JavaScriptPythonSQL
Senior / Staff Security Engineer
acum 8 zileRemoteStaffSecuritate ITTypeScript
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 153, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:16 UTC, corp de 459262 octeți.