Paddle
5 posturi deschise100% remoteRegatul UnitCanadaIrlanda
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 40% din 5 posturi
Vânzări29%
Marketing și comunicare29%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud14%
Finanțe și juridic14%
Dezvoltare software (general)14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 5 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1.4 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
36vârsta mediană, zile
29%IT (2)
71%în Europa (5)
100%remote
14%cu salariu
Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 310 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Senior1 · 14%
Staff1 · 14%
Rol
Marketing și comunicare2 · 29%
Vânzări2 · 29%
Finanțe și juridic1 · 14%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 14%
Țări
Regatul Unit5
Canada1
Irlanda1
Portugalia1
Orașe
Toronto1
Joburi din ultimele 30 de zile
Content Writer
acum 2 zileCAD 75,9K–105K / anRemoteMarketing și comunicare
Content Writer
acum 2 zileRemoteMarketing și comunicare
Compliance & Risk Lead (Maternity Cover)
acum 2 zileRemoteSeniorFinanțe și juridic
Business Development Representative
acum 2 zileRemoteVânzări
Business Development Representative
acum 2 zileRemoteVânzări
Inginer/ă Sisteme Staff
acum 11 zileOriginal: Staff Systems Engineer
RemoteStaffDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Software Engineer (Go)
acum 24 de zileRemoteDezvoltare software (general)Golang
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 138, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:06 UTC, corp de 302474 octeți.