RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Riveron

16 posturi deschise38% remoteStatele Unite ale AmericiiIndia

Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 19% din 16 posturi

Finanțe și juridic25%
Resurse umane / HR / recrutare12%
QA și testare6%
Securitate IT6%
Marketing și comunicare6%
Sănătate6%
Suport IT și administrare6%
Altele12%
16joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
56deschise pe pagina de cariere, orice vechime
64vârsta mediană, zile
19%IT (3)
0%în Europa (0)
38%remote
44%cu salariu

Indicator de mărime: 56 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 437 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
020
031
043
053
060
078
0813
099
1014

Mod de lucru

Hibrid9 · 56%
Remote6 · 38%
Mod de lucru nespecificat1 · 6%

Nivel de experiență

Staff8 · 50%
Senior3 · 19%
Junior1 · 6%
Mid-level1 · 6%

Rol

Finanțe și juridic4 · 25%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 12%
Securitate IT1 · 6%
Management executiv și conducere1 · 6%
Marketing și comunicare1 · 6%
QA și testare1 · 6%
Sănătate1 · 6%
Suport IT și administrare1 · 6%

Țări

Statele Unite ale Americii9
India7

Orașe

Atlanta6
Chicago6
Dallas6
Denver6
Detroit6
Houston6
New York City6
Washington6

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Human Resources Business Partner
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Chicago, IL | Dallas, TX | San Francisco Bay Area | Atlanta, GA | South Florida | New York | Houston, TX | Denver, CO | Southern California | Detroit, MI | Washington, D.C.original ↗
USD 100K–185K / anResurse umane / HR / recrutare
Original: Business Performance Improvement - Associate Director (Finance Transformation)
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Atlanta, GA | Dallas, TX | South Florida | New York | Houston, TX | Denver, CO | Chicago, IL | Detroit, MI | Washington, D.C.original ↗
USD 156K–200K / anRemoteStaffFinanțe și juridic
Original: Cyber Security - Account Executive
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United States - Remoteoriginal ↗
USD 250K–300K / anRemotedoar SUASecuritate IT
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Atlanta, GA | Dallas, TX | San Francisco Bay Area | South Florida | New York | Houston, TX | Denver, CO | Southern California | Chicago, IL | Detroit, MI | Washington, D.C.original ↗
USD 165K–272,5K / anHibridStaffFinanțe și juridic
Original: Resource Management - Manager
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Atlanta, GA | Dallas, TX | San Francisco Bay Area | South Florida | New York | Houston, TX | Denver, CO | Southern California | Chicago, IL | Detroit, MI | Washington, D.C.original ↗
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·India | Bangalore, INoriginal ↗
RemoteStaffFinanțe și juridic
Original: Manager, Internal Communications
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Bangalore, INoriginal ↗
HibridStaffMarketing și comunicare
Original: Salesforce Field Service & Service Cloud Solution Architect
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Pune, INoriginal ↗
Hibrid
Original: Senior Talent Acquisition Recruiter - Colombia
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Medellin, CO | Bogota, COoriginal ↗
RemoteSeniorResurse umane / HR / recrutare
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·India | Pune, IN | Bangalore, INoriginal ↗
HibridSenior
Original: Manager - Salesforce QA (Tosca)
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Pune, INoriginal ↗
HibridStaffQA și testareSQL
Original: Healthcare & Life Sciences, Revenue Cycle Management - Director
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Atlanta, GA | Dallas, TX | San Francisco Bay Area | South Florida | New York | Houston, TX | Denver, CO | Southern California | Chicago, IL | Detroit, MI | Washington, D.C.original ↗
USD 175K–260K / anHibridStaffSănătate
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Indiaoriginal ↗
RemoteJuniorFinanțe și juridic
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Atlanta, GA | Dallas, TX | San Francisco Bay Area | South Florida | New York | Houston, TX | Denver, CO | Southern California | Chicago, IL | Detroit, MI | Washington, D.C.original ↗
USD 139K–224K / anHibridStaffSuport IT și administrare
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Pune, INoriginal ↗
HibridStaffManagement de proiect și program
Original: Customer Success Manager
Riveron·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United States - Remoteoriginal ↗
USD 135K–175K / anRemotedoar SUAMid-levelCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 253, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 05:35 UTC, corp de 982101 octeți.