Axios
10 posturi deschise70% remoteStatele Unite ale Americii
Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi
Creație, media și redactare40%
Vânzări30%
Suport IT și administrare10%
Finanțe și juridic10%
Produs și design10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
36deschise pe pagina de cariere, orice vechime
51vârsta mediană, zile
10%IT (1)
0%în Europa (0)
70%remote
90%cu salariu
Indicator de mărime: 36 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 262 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 70%
Mod de lucru nespecificat3 · 30%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 30%
Staff2 · 20%
Senior1 · 10%
Rol
Creație, media și redactare4 · 40%
Vânzări3 · 30%
Finanțe și juridic1 · 10%
Suport IT și administrare1 · 10%
Produs și design1 · 10%
Țări
Statele Unite ale Americii1
Orașe
New York City1
Joburi din ultimele 30 de zile
Mid-levelVânzări
Reporter, Știri
acum 3 zileOriginal: Reporter, News
USD 70K–110K / anRemoteCreație, media și redactare
Original: Associate Director, Client Partnerships
USD 66K–87K / anRemoteStaffVânzări
Senior Counsel, Commercial
acum 9 zileUSD 175K–205K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Account Manager, Succesul Clienților Locali
acum 15 zileOriginal: Account Manager, Local Client Success
USD 70K–80K / anRemoteMid-levelVânzări
IT Security Specialist
acum 16 zileUSD 85K–105K / anRemoteSuport IT și administrare
Product Manager
acum 16 zileOriginal: Product Manager
USD 100K–125K / anRemoteMid-levelProdus și design
Editor/oare, Politică (Enterprise)
acum 24 de zileOriginal: Editor, Politics (Enterprise)
USD 150K–200K / anCreație, media și redactare
Reporter, Pro Deals (M&A)
acum 25 de zileUSD 100K–130K / anRemoteCreație, media și redactare
Director/oare Editorial, Axios Live
acum 28 de zileOriginal: Director of Editorial, Axios Live
USD 110K–130K / anStaffCreație, media și redactare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:17 UTC, corp de 407662 octeți.