RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 6 min
Română
Autentificare
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← înapoi

Axios

10 posturi deschise70% remoteStatele Unite ale Americii

Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi

Creație, media și redactare40%
Vânzări30%
Suport IT și administrare10%
Finanțe și juridic10%
Produs și design10%
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
36deschise pe pagina de cariere, orice vechime
51vârsta mediană, zile
10%IT (1)
0%în Europa (0)
70%remote
90%cu salariu

Indicator de mărime: 36 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 262 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
021
030
041
050
061
074
0810
0912
107

Mod de lucru

Remote7 · 70%
Mod de lucru nespecificat3 · 30%

Nivel de experiență

Mid-level3 · 30%
Staff2 · 20%
Senior1 · 10%

Rol

Creație, media și redactare4 · 40%
Vânzări3 · 30%
Finanțe și juridic1 · 10%
Suport IT și administrare1 · 10%
Produs și design1 · 10%

Țări

Statele Unite ale Americii1

Orașe

New York City1

Joburi din ultimele 30 de zile

Axios·Media, divertisment și publicitate·NYC metro areaoriginal ↗
Mid-levelVânzări

Reporter, Știri

acum 3 zile
Original: Reporter, News
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remote (West Coast preferred)original ↗
USD 70K–110K / anRemoteCreație, media și redactare
Original: Associate Director, Client Partnerships
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remote (Washington DC preferred)original ↗
USD 66K–87K / anRemoteStaffVânzări
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
USD 175K–205K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Account Manager, Local Client Success
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
USD 70K–80K / anRemoteMid-levelVânzări
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
USD 85K–105K / anRemoteSuport IT și administrare

Product Manager

acum 16 zile
Original: Product Manager
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
USD 100K–125K / anRemoteMid-levelProdus și design
Original: Editor, Politics (Enterprise)
Axios·Media, divertisment și publicitate·Washington D.C.original ↗
USD 150K–200K / anCreație, media și redactare
Axios·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
USD 100K–130K / anRemoteCreație, media și redactare
Original: Director of Editorial, Axios Live
Axios·Media, divertisment și publicitate·Washington D.C.original ↗
USD 110K–130K / anStaffCreație, media și redactare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:17 UTC, corp de 407662 octeți.