Solvd
12 posturi deschise75% remoteArgentinaPoloniaBrazilia
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 92% din 12 posturi
Date și machine learning25%
QA și testare25%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud17%
Vânzări8%
Dezvoltare backend8%
Suport IT și administrare8%
Dezvoltare software (general)8%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
12joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-05)
30deschise pe pagina de cariere, orice vechime
38vârsta mediană, zile
92%IT (11)
50%în Europa (6)
75%remote
8%cu salariu
Indicator de mărime: 30 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 418 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 75%
Hibrid2 · 17%
Mod de lucru nespecificat1 · 8%
Nivel de experiență
Senior7 · 58%
Mid-level2 · 17%
Staff2 · 17%
Rol
Date și machine learning3 · 25%
QA și testare3 · 25%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 17%
Vânzări1 · 8%
Dezvoltare software (general)1 · 8%
Dezvoltare backend1 · 8%
Suport IT și administrare1 · 8%
Țări
Argentina6
Polonia6
Brazilia4
Ucraina4
Statele Unite ale Americii3
Columbia3
India3
Georgia2
Orașe
Pune2
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Account Executive Enterprise
acum 2 zileOriginal: Senior Enterprise Account Executive
RemoteSeniorVânzări
Senior Data Engineer (Snowflake)
acum 2 zileOriginal: Senior Data Engineer (Snowflake)
RemoteSeniorDate și machine learningPython
Test Automation Engineer (Web)
acum 3 zileMid-levelQA și testareTypeScript
Staff Database Engineer
acum 4 zileUSD 170K–200K / anRemoteStaffDezvoltare software (general)
Original: Senior Software Engineer (Elasticsearch, Scala)
RemoteSeniorDezvoltare backendScalaPythonSQL
QA Engineer (Testare AI și Funcționalități)
acum 8 zileOriginal: QA Engineer (AI & Feature Testing)
RemoteSeniorQA și testare
IT Security Systems Engineer
acum 9 zileRemoteSuport IT și administrareBashPython
RemoteStaffDevOps / SRE / Platformă / Cloud
RemoteSeniorDate și machine learningSQL
Senior DevOps Engineer
acum 18 zileOriginal: Senior DevOps Engineer
HibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Senior Data Engineer
acum 18 zileOriginal: Senior Data Engineer
HibridSeniorDate și machine learningSQL
Engineer Automatizare Teste Mobile
acum 24 de zileOriginal: Mobile Test Automation Engineer
RemoteMid-levelQA și testare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 232, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:08 UTC, corp de 372643 octeți.