RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

Solvd

12 posturi deschise75% remoteArgentinaPoloniaBrazilia

Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 92% din 12 posturi

Date și machine learning25%
QA și testare25%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud17%
Vânzări8%
Dezvoltare backend8%
Suport IT și administrare8%
Dezvoltare software (general)8%
12joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-05)
30deschise pe pagina de cariere, orice vechime
38vârsta mediană, zile
92%IT (11)
50%în Europa (6)
75%remote
8%cu salariu

Indicator de mărime: 30 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 418 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

112
122
011
022
030
041
051
060
071
081
097
1011

Mod de lucru

Remote9 · 75%
Hibrid2 · 17%
Mod de lucru nespecificat1 · 8%

Nivel de experiență

Senior7 · 58%
Mid-level2 · 17%
Staff2 · 17%

Rol

Date și machine learning3 · 25%
QA și testare3 · 25%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 17%
Vânzări1 · 8%
Dezvoltare software (general)1 · 8%
Dezvoltare backend1 · 8%
Suport IT și administrare1 · 8%

Țări

Argentina6
Polonia6
Brazilia4
Ucraina4
Statele Unite ale Americii3
Columbia3
India3
Georgia2

Orașe

Pune2

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Enterprise Account Executive
Solvd·Fintech și plăți·USAoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Original: Senior Data Engineer (Snowflake)
Solvd·Fintech și plăți·Argentina | Ukraine | Poland | Brazil | Georgia | Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorDate și machine learningPython
Solvd·Fintech și plăți·Argentina | Poland | Uruguay | Armenia | Romaniaoriginal ↗
Mid-levelQA și testareTypeScript
Solvd·Fintech și plăți·USAoriginal ↗
USD 170K–200K / anRemoteStaffDezvoltare software (general)
Original: Senior Software Engineer (Elasticsearch, Scala)
Solvd·Fintech și plăți·Georgia | Ukraine | Poland | Brazil | Argentina | Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare backendScalaPythonSQL
Original: QA Engineer (AI & Feature Testing)
Solvd·Fintech și plăți·Argentina | Ukraine | Poland | Braziloriginal ↗
RemoteSeniorQA și testare
Solvd·Fintech și plăți·Colombia | Brazil | Argentinaoriginal ↗
RemoteSuport IT și administrareBashPython
Solvd·Fintech și plăți·USAoriginal ↗
RemoteStaffDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Solvd·Fintech și plăți·Poland | Ukraine | Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorDate și machine learningSQL
Original: Senior DevOps Engineer
Solvd·Fintech și plăți·Pune, Indiaoriginal ↗
HibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Original: Senior Data Engineer
Solvd·Fintech și plăți·Pune, Indiaoriginal ↗
HibridSeniorDate și machine learningSQL
Original: Mobile Test Automation Engineer
Solvd·Fintech și plăți·Poland | Uruguay | Argentina | Armenia | Romaniaoriginal ↗
RemoteMid-levelQA și testare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 232, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:08 UTC, corp de 372643 octeți.